Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz concret_hp #41 üzenetére

    Én épp ekkorát kerestem, egy elég nagy kocsival jártam, csak sokat megyek, sokat kellett tankolni is bele. Néztem még G Astrát is, Ford Focus-t is, de erre a célra az is feleslegesen nagy lett volna, nagyobbak vannak, de kettőnknek ekkora méret tökéletesen elég, ez 4 *-os töréstesztű, modern formájú kiskocsi, ennyiért hasonló felszereltségűt (klíma, elektromos szervó, immo-s indításgátló, gyári centrál, elektromos ablakok, 2x légzsák, projektoros lámpa+ gyári ködlámpa stb.) és valóban megy neki 5 liter alatt is a fogyasztás. És a piacon van sok sok lehetőség az 1.2-es 60 lovastól kezdve az 1.9.es dízelig, sőt, az 1.8-as 130-lovas sport verzió is közel van az 500-as kategóriához. Ráadásul klíma nélkül, 2 személy+ teher verziók vannak 350-től felfelé... Én teljesen elégedett vagyok vele. Nem tudom, ide írtam-e, múlt hónap 9-én vettem, most valamivel több, mint 4500km van már benne, és hibátlanul működik, vegyes átlag 5.2 körül van. Hónap vége felé kerül majd bele a gáz is, akkor meg eljárogat 6.5 liter gázból. Pont 3.3 liter benzin, vagy 3.5 liter gázolaj ára.

    UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

Új hozzászólás Aktív témák