Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biqci

    aktív tag

    válasz Integrale #200176 üzenetére

    Igen, erre gondoltam én is, ez valami olyan mint a viccben a vállalkozó: az elvégzett munka vagy olcsó, vagy jó, vagy gyors és kettőt lehet kombinálni :D
    A Mini véleményem szerint nem igazán teljesíti a megbízható kategóriát, legalábbis ebben az ársávban, szerintem...
    Nagy kombi? Hááát... Nekem a 8.gen Accord pont kombi és azzal szerintem mindent lehet csak csajozni nem. Max a szedánnal :D

    Llew: pedig a szexuálterápiás kócs-ok No.1 blöffje, hogy a kicsi is jó, ha eléggé játékos :DDD

    molnarpeter: aszondta a kérdező, hogy még nem szenved kapuzárási pánikban :DDD
    Nem tudom, nekem személy szerint tetszik az MX5, de már rég elengedtem, ami itt tényleg jó, annak az árából majdnem kijön egy lefingottabb TypR, akkor meg már inkább az :D

    Uraim! Köszönöm mindenkinek az építő jellegű hozzászólásokat! Továbbítom az információkat.

    Viszont... Ha már felmerűlt a Fiat 500. Ránéztem e mobile.de-re és a közelben van több is, meglehetősen kedvező áron. Jó, igaz, nem egy maszkulin típus, de ha már én is az Accord mellé egy kisebb autó keresésében vagyok, az eddig kinézett C30 és CR-Z mellé tényleg b.zis lenne hozzácsapni a találati listához egy fekete vagy mélybordó színü panorámatetős változatot? :F :DDD

    "For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Új hozzászólás Aktív témák