Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Declare

    őstag

    válasz ^Boss #132565 üzenetére

    Opelböl az insignia a passat kategoria tarsa, de a benzineseit nem ismerem. A dizel 2.0 volt valami turbo csö repedeses problema, de nem egy veszes dolog, ha jol tudom.

    BMW böl amik igazan jo motorok az e90 szeriaban a 325i 330i vagy dizelböl 325d, 330d. Arban viszont a 25 ösök is igen neccesen passzolnak a keretedbe. Viszont ott a hatso kerek hajtastol es ettöl a teljesitmenytöl, szerintem megkapnad, amit keresel :))

    A 320d is jo, nagyon jol megy es nagyon jol fogyaszt (mindenhol ez a velemeny rola), de csak varosban hasznalni cces szerintem, illetve van egy ket hibaja a motornak, amit ha a hanyag tulaj nem orvosolt, vagy valami fa labu szethajtotta, akkor kökemeny penzeket elszorhat ra az ember a szervizben.

    A4 audi/Passat szerintem nagyjabol egy kutya. Jo autok, de semmi extra. Nezd meg esetleg a VW CC -t....ez az auto nekem is felkerült a jövöbeli lehetseges auto listamra....jo aron mennek, jol felszereltek, jol is neznek ki szvsz. [link] ey ilyesmi azert nem rossz gepsarkany szerintem ;)

  • rbalint88

    addikt

    válasz ^Boss #132565 üzenetére

    valami 3 liter körüli-feletti 3er, C-Merci, A4 vonalat néznék, az városban elgurul kb alapjáraton, úgy a fogyasztása is megáll 12-ből, cserébe megkapod 3M körül 10 évesen, szép állapotban, marad pénz a fenntartásra és fogyasztáskülönbségre és megkíméled magad pár drága hibától az egyszerűbb technika révén.
    dízelt nem ajánlok erre a felhasználásra, ez tipikusan az az eset, hogy no replacement for displacement. egy turbós benzines is leeszi a hajad, nekem az 1.8T passat 14-15 körül evett városban, a golf ugyanilyen motorral 12-t. volt bmw 535iM is, az is 12-t, pedig az full digitálisban volt használva, viszont nyomatékban tudta azt, hogy a körúton gázadás nélkül végig lehetett vele menni (nyilván hosszútávon ez megterhelő neki, de egyszer ki lehetett próbálni)

Új hozzászólás Aktív témák