Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Dr.Zoo #60670 üzenetére

    Igen, ebből lassan szállóige lesz :D

    Amúgy kb. az van, ami nálam is volt a választáskor, az megy itt a topicban is.

    Van kb. egymilliód egy középkategóriás autóra, ne fogyasszon eszementül, menjen valahogy, induljon, álljon meg, és négy fővel mássza meg az érdi emelkedőt, valamint ne egye le a gatyádat.

    Mit veszel? Számításba jöhet opel (astra) ami bárki bármit mond szerintem egy vállalható autó, de itt a fórumban nem népszerű, engem is lebeszéltek róla, ők tudják miért, egy G-vel szerintem nagyot nem lehet hibázni ha rendben van. Lehet valami japán, honda vagy toyota, esetleg valami más, itt vagy az árban harapod meg magad, vagy a korban/futásban mert átlagáron nem kapod meg. Ez itt sokszor feljön, jön is a kórus, hogy csakahonda. Vannak az egzotikus márkák, daewoo/chevrolet és társai, sokaknak nem is jut eszébe vagy nem merik bevállalni, illetve mivel sokan nem értenek hozzá, ezért síri kussol a nép. Jönnek a fhlansziák, ízlés dolga, én ajánlani nem merem, más meg nem teszi meg, majd a vasp*nások meg vaspumások elmondják miért. Mi marad? A fóka. Sokan látták sokan ismerik, sok embernek van véleménye róla, meg van egy nagypofájú tulaj a fórumban, aki szeret belepofázni. Van még aki mer egy nagyot álmodni, és azt mondja, mongyő, rover, audi, volvo... ezekkel azért két-három élménybeszámolót megvárnék az első évről, számítok némi meglepire.

    Na ezért jön ki mindig az egyenlet oda, hogy hondakókusz. Mondjatok jobbat :)

    Francokat akarok én mindenkinek kókuszt... még a végén ennél jobban is elkezdik lopni mert kell az alkatrész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák