Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz Qru #52292 üzenetére

    3 hónapos, ment vagy 3k kilométert maximum...

    Szerintem nem benzinszűrő lesz, csak nem akartam ide szofisztikálni* a gyanúmat, bár tény, hogy ez (a kosz) a legkézenfekvőbb megoldás, és hát ugye occan borotvája...

    (*klímázva a dugóban fékezéskor vagy egyéb okból fordulatszám eséskor beesik a fordulat az alapjárat (700) alá (500-300), egész beremeg a motor. Vagy fojtószelep állítás vagy alapjárati szelep csere, vagy szoftverfrissítés a megoldás ilyenkor. Volt fojtószelep állítás, nem jött be, kicsit jó volt, aztán tartósan nem. Most a szombati kánikulában egy napra helyrejött valamilyen oknál fogva, nem esett be az alapjárat alá sehogy sem, na pont ennek a napnak a végén (150 km megtétele után) kezdett el rángatni magas fordulaton. Két óra állás után sem röviden sem hosszan terhelve nem rángat többé, ellenben a klíma okozta alapjárat esés is a régi-rossz... nem kell nagy Columbonak lenni az összefüggés megsejtéséhez, de a szerelő szerint felejtsem el... akkor viszont szűrőcsere kellene meg tanktakarítás, mert azért nemá'... de ha nekem van igazam, akkor felesleges pénzkidobás...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák