Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz Dare2Live #38970 üzenetére

    Te is , már megbocsáss, olyan naiv vagy mint sokan. Leragadtál a 2-3 forintnál. És elsiklottál a nem elhanyagolható tény felett, hogy ugyan névre szóló számla volt, de soha senki nem kapott belőle semmit, mert a kirovó - felosztó rendszer alapjaiban szar. Azt is hozzá kell tennem, hogy nem a jelenlegi kormánypárt színeiben volt alkalmam kipróbálni, amit. Tudom hogy lehet találni motivációt. Azt hittem hogy a géperejű járómű sok itt lakó embert rávezet erre, de tudok gerinccel tévedni. Emlékszel még arra hogy ellenzékben hányszor hangzott el, az üzemanyagok jövedéki adójának a követelt csökkentése? Nem csökkent. Tovább megyek: milliárdok fognak trafippaxra menni, külön színezik a nyálat. És úgy gondolom h legkésőbb 2 év múlva meglesz az a fránya rendszámtálba csere is. A különböző egyéb adók emelésével együtt. Hiszen mint mondottam volt, az autós az igazi birka , nem a nép.

    És hogy válaszoljak is a kérdésedre: én már €ban kapom a fizetésem, és azért nem vállaltunk gyereket, mert készek vagyunk továbbállni ha a helyzet megköveteli. Jelenleg még nem. Ennyi.

    Ne csak nézelődj - vedd meg végre a kocsinkat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák