Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zarith

    csendes újonc

    Helló!
    Egy éves jogsival kevés tapasztalattal keresek első autót.
    A keret valahol másfél millió és 1,8 millió között van + alapköltségek(átírás stb).
    Főként középkategóriás autót szeretnék.
    Ami még esetleg fontos lehet, hogy az autó városban fog parkolni odakint, és hétköznap ritkábban, inkább hétvégén fogom használni Bp-n városban is és időnként hosszabb(300km) utakra egyaránt. (persze lehet aztán mindenhova ezzel járok nehéz úgy megmondani, hogy nem igazán volt még kéznél autó)
    Amire eddig gondoltam:
    - Ford focus mk2.5 1.6 (sedan vagy ferdehátú)
    - Honda civic 7gen 1.6
    - Honda civic 8 gen 1.8 facelift előtti (1.4-ről azt hallottam hogy nem biztos hogy elég erős),

    Fordból ahogy eddig láttam elég leharcolt a belső még ezeknél az mk2.5 modelleknél is annak ellenére hogy ennyiért már a kínálat felsőbbik fele van, 7gen civicből sok nincs ami 5-ajtós, és a 3 ajtósat annyira nem szeretnék. A 8gen civic nagyon tetszik de ennyiért félek, hogy nagyon nagy a kockázat. Ami még esetleg felmerült a hyundai i30 illetve a kia cee'd de őszintén szólva inkább a felsorolt 3 közül választanék.
    Megj: Ami biztos nem pedig remek választás lenne tudom, az a Honda jazz főleg a külcsín miatt.

    Előre is köszönök minden tippet, tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák