Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bitpork

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz hdman #15880 üzenetére

    Soha nem veszem rossz néven a véleményeket, pláne nem ha az az én érdekemben hangzik el.

    A melóm miatt kell kombi. Ez a kiinduló pontja mindennek. Ha ez nem lenne meg sem forduln a fejemben a csere, van jobb helye is a pénznek (pölö festeni kellene nyaralót is meg lakást is) De kell a kombi, mert renoválják a Pesti üzletet, és ha mennem kell akkor árút is vinnem kell, azt meg szedánnal nem tok :(

    Imígyen a muszáj lehet élvezet is. És akkor már olyat vennék ami tetszik. Az hogy mennyire megbízható? Nem is várom el hogy az legyen. Csak azt h a tulaj ne hazudjon. A többit én majd ütemezem és megcsinálok rajta mindent. Magamnak lesz, és az asszonnyal egyenrangú :DD

    Azért is nem kérek érte sokat, mert ha rákölt vki 150-200-t akkor gyk a teljes nagy szerviz megvan, plusz az esztétikai problémák is megoldódtak. A plusz navis fejet s azért adom, mert ha akarja eladja, ha akarja nem, de én azt Lujzi részének szántam. Most meg szifonon van navi, megélek a nagy nélkül is.

    A pénztárcám semmit nem enged meg. De azért dolgozok hogy ez meglegyen és megmaradjon a mobilitásunk asszonkámmal, mert nyaraló függők vagyunk :K

    Ne csak nézelődj - vedd meg végre a kocsinkat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák