Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rbalint88

    addikt

    válasz MunezXBK #134983 üzenetére

    Privátban jöhet ;)

    Vesztor87: szerintem is szép autó kívülről, de belül semmi extra a dizájn, ülések elég vacakok. Futómű rugózik, de nagy kátyún csúnyán felüt, kanyarban elmászkál az egész az ívről. Motorokból eddig 1.2 (ez van) és 1.6-ot próbáltam, elég döglött mindkettő. pedig elvileg az 1.6 16V az ajánlott hozzá. Váltó a szokásos opeles, akadósabb, keményen járó fajta. a fék legalább jó :DDD Az mondjuk előny, hogy ha nem volt szarul javítva törésből, akkor nem kimondottan rohadósak, főleg a 2000 utániak. Ha valakit nem érdekel a vezetés, meg az egész autózásra mint szükséges rosszra tekint és minél kevesebbet akar foglalkozni a karbantartással, nem különösen kényes a kényelemre, akkor vehető. De én azonos pénzen előbb vennék franciát, mert az kényelmest, vagy Focust, mert annak jó a futóműve, de akár Golfot is, mert annak jó a beltere és minden másban is jobb kicsit, mint az Astra.

    Kornél: abban még kevesebb a hely ezeknél is, gyerek mellé nem ajánlanám annyira. de ha csak néha kell a 4 személy és nem hörcsögölős fajta pakolás a jellemző, akkor bőven jó. nálunk legtöbbször a véreb utazik a hátsó ülésen, ő meg 3 helyen nem panaszkodik :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák