Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • membrandj

    nagyúr

    válasz zola09 #80074 üzenetére

    Arra is van esély,hogy kapásból friss biossal kapod már, igazából erre van nagyobb esély már,de lutri. Mert elég, ha 10-ből 1 nem friss biosos és pont azt kapod... De ha ezt elmondod a boltnak és velük szerelteted össze, akkor szerintem vállalják a frissítést.

    Squidman
    Nem jól ültél felette.:D

    Z97 tuning procihoz kell,de abból az értelmes darabok 35k felett kezdődnek. k-s proci kell bele, 4690k + hűtés még 15-20 ezer. Játékra felesleges, munkára ennyiből meg már i7 van.

    i5-4590
    asrock h97m pro4, giga h97m-d3h, asrock h97 performance fatality. Asus h97m-plus.
    Ram ok
    SSD is szerintem,bár ha hasonló áron van kingston hyperx 3k, akkor inkább az szerintem.

    Silenció házak iszonyat melegedősek és nem is a legjobbak. Normál hangiszigetelt ház Nanoxia deep silence 2. ~ 30k

    Amúgy normális, csendes házak: Zalman z9, z9 plus, z11 plus, fractal design core 3300.
    + dobsz a procira egy deepcool gammaxx 300-at és halk lesz. Hangszigeteltbe nagyobb hűtőt tennék, mert ott tényleg képes melegeni a cucc. Cm hyper 212 evo.
    Táp nem jó, ennyi pénzért nincs minőségi 700-as táp.
    Fsp raider 550, xfx 550, fsp aurum s gold 500W elég szinte mindenhez.

    Vga terv? Nyárra pl gtx 960- jó választás lenne, még nem jelent meg. 1-2-3 hónap.

    [ Szerkesztve ]

    Privát üzenetben nem válaszolok szakmai kérdésekre.

Új hozzászólás Aktív témák