Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xb12x

    tag

    válasz Rico45 #43 üzenetére

    Helló,
    Ez az utolsó előtti verzó, szerintem nyugodtan hagyhatod így ha nem szoktál firmware-t cserélgetni.

    Igen, kodi egy elég advanced medialejátszó, nálad valszeg még xbmc néven van előrre telepítve. Ha elsődlegesen nem mint mediacenter használod a box-ot akkor nincs igazán rá szükséged.

    Szerintem az NFS típusú játékok max külső game controllerel használhatóak, már amelyik játék támogatja. A gyroscope/accelometer hiánya eléggé leszűri mit lehet rajta használni. Nekem nincs ilyenem, így nem tudok hozzászólni. Egérrel a sima klikk választás, nyomvatartva hosszú nyomás, lehet még drag&dop-ot csinálni, illetve a jobb gomb a vissza. De pl kétujjas használat mint nagyít/kicsinyít google maps-on nincs, ez nekem is hiányzik. Korábban rá volt kötve egy touchpad-es külső billentyűzet azzal ment.

    Kikapcsolásra a kütyün lévő gomb rövid nyomásra altat, hosszú nyomásra kikapcs. A display menüben kell lennie egy hide status bar-nak, az előhozza az alsó sort. Ezen az első ikon a kikapcsoló. Ez a sor egérrel is előhozható és eltüntethető.

Új hozzászólás Aktív témák