Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MM

    őstag

    válasz Beba Snake #97015 üzenetére

    Köszönöm, hogy 56 napja itt vagy a fórumon, és máris segíteni próbálsz, ami a hozzászólásod első felével talán sikerült is.

    Hidd el, elég rálátásom van ahhoz, hogy kikapargassam a számomra szükséges infókat, és amit nem találok meg szűréssel sem a megfelelő helyen, vagy nem egyértelmű, arra - idő hiányában - konkrétan rákérdezek. Ha ennyire figyeled a hozzászólásaimat több topikban is, gondolom feltűnt, hogy gép összerakóban is én raktam össze a gépet gyorsban, 2 félét, összesen 3 hozzászólásom volt, csak rábólintott a topikgazda.

    Történt mindez azért, mert - mivel én is másnak akarok segíteni - olyan termékek és szempontok kerültek a képbe, amikkel mostanában nem foglalkoztam, így vannak vakfoltok, miközben gyorsan szeretne dönteni a delikvens.

    Ha nem tetszik, hogy ezen felül még 2db topikban feltettem összesen 2db kérdést, (ez volt az egyik) nem kötelező rá válaszolni, de az erről való szubjektív véleményedre k. nem vagyok kíváncsi, és szerintem más sem...

    Amennyiben csak véletlenül összekevertél valakivel / egy kalap alá vettél másokkal, az sem javít a helyzeten.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák