Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • whiteman0524

    aktív tag

    válasz jim bcs #79013 üzenetére

    Köszi hogy említetted! Igen én is e között meg az általam említett MSI között vacilálok (pontosabban, én a wifi verzóval szemezgetek, de a wifi-t leszámítva gondolom hogy ez kb. ugyan az). Most az utóbbi napokban inkább az MSI felé húztam, mert az kb. ~5 rugóval olcsóbb és úgy gondoltam hogy nem kellenek nekem az Asus extrái. Viszont így hogy javaslod, lehet hogy mégiscsak benevezek az Asus-ra.

    Ha már szóba került, akkor lenne pár kérdésem/megjegyzésem. Ami totál felesleges nekem az Asus lapon az a ledes világítás. Ezt ki lehet kapcsolni teljesen? Már olyan értelemben hogy jó lenne ha pl. hideg indításnál se villogna. A másik ami nekem szemet szúrt, hogy az Asus-on nincsen USB 3.1 az MSI-on viszont van, mondjuk ez annyira nem nagy érvágás, nekem a 3.0 is elegendő lenne. A harmadik és a legfontosabb a Kaby Lake támogatás, mert nem szeretnék hozzájuk új alaplapot venni. Az MSI már kiadta közleményben hogy az összes lapjuk támogatni fogja az új procikat. Ha jól tudom, akkor azóta az Asus is jelezte ezt, de ebben nem nagyok biztos. Erről van valami infód esetleg?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák