Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wattafaka

    senior tag

    Sziasztok.
    Új alaplap vásárlása előtt állok, és én egy MSI B85M-E45-re gondoltam elsősorban azért, mert egy MSI R9 280 Gaming 3G kártya menne bele, és gondolom a lehető legnagyobb kompatibilitásra így van esély (persze nem mintha más márkával nem is működne a kártya, csak mégis). Ami még menne bele:
    -Intel Core i5-4590
    -Corsair 2*4GB DDR3 1600MHz (CMZ8GX3M2A1600C9)
    Ezt a három komponenst (VGA, CPU, RAM) elviekben maximálisan kiszolgálja ez a lap, plusz meg van fűszerezve a már szinte alapnak számító SATA3-mal és USB3-mal. Ezen kívül semmi extrára nincs szükségem, ezért is választottam ilyen "puritán" lapot. Tuningot nem tervezek azon kívül, hogy a memóriát XMP profillal "felhúzom" 1600MHz-re, valamint a VGA-t gyári alkalmazással (MSI Gaming App) néha OC módba kattintom. Jó lesz nekem ez a kártya, vagy esetleg valami más márkát ajánlanátok hasonló árkategóriában? Mert a fórumokat olvasgatva valamiért az MSI nem nagyon a szíve csücske a felhasználóknak. (Én személy szerint több mint 5 éve Gamer MSI notebook-ot használok, és maximálisan meg vagyok elégedve, ezért próbálok hű maradni a márkához). Azt még megemlíteném, hogy a házam mérete miatt csakis microATX alaplap jöhet szóba.
    Előre is köszi az ajánlásokat / válaszokat.
    Üdv,
    hazazs

Új hozzászólás Aktív témák