Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluyoo

    nagyúr

    válasz AthlonXP #54039 üzenetére

    Mondjuk ahhoz "K"-s CPU és egy jó CPU hűtő sem árt ami növeli a költségeket. De gondolom ezt tudod. :)
    Hát elég szűk a keret .... Esetleg kicsivel drágábban a Gigabyte GA-H87-D3H? Már digitális tápellátású Ultra Durable 5 Plus-os lap , Realtek ALC892 hang codekkel , ....

    (#54038) BomiBoogie
    :DDD

    (#54040) kristof123
    "ha nem tudsz az alaplapra áldozni inkább szorzózáras i5-öt vegyél." Van benne valami. :)
    "Asrock, Giga B-s és H-s alaplappal is tuningra." Én úgy tudtam hogy csak az Asus és ASRock lapok .....
    Mindenesetre tuningra szerintem inkább ne ajánljunk H/B-s lapokat.
    Az Intel mérges az alaplapgyártókra a feloldott szorzózár miatt
    "A frissítés a következő héten lép érvénybe. Az alaplapgyártók persze megtagadhatják az új frimware beépítését a BIOS-okba, de az Intel erre is felkészült, így egy operációs rendszeren belüli frissítést is kilátásba helyeztek, mely elől már senki sem menekülhet. Ha mégis úgy gondolják a gyártók, hogy van még remény, akkor az utolsó változtatás végleg mattot ad a tuningnak, mivel az új verziójú Haswell processzorok már akkor is zárt szorzót mutatnak a H87-es és a B85-ös vezérlők mellett, ha a partnerek a frissítéseket nem vállalják be."
    Amúgy is amelyik H/B-s lap igazán alkalmas lenne a dologra az árban már a Z87-es lapok alja ...

    Bazinga!

Új hozzászólás Aktív témák