Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fehér_ember

    addikt

    válasz Pferi #53060 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!

    Specifikáció alapján természetesen támogatja.
    Tudom hogy a proci nem tuningos, a lap viszont az, de a viszonylag mély ár és a csatlakozók választéka mellett szemeztem először vele (és hát le is foglaltattam egyet egy hete) annak ellenére, hogy még nem okosítottam ki magamat eléggé a témában (és úgy néz ki, hogy már nem tudok változtatni; pedig próbáltam).
    A procin persze még tudnék, hiszen az még nincs lefoglalva, eltetetve, megrendeltetve :) , de azon meg már minek? Szerintem ár-érték-teljesítmény árányában elég jónak tűnik, egyedül a lapban kellett volna hamarabb tanácsot kérnem tőletek. Tuningolni nem akarok, hiszen játszani kb. több hónap/1 alkalom gyakorisággal szoktam. Csupán a core 2 duo-s (e6600) 775-ös platformomat váltanám jobbra, persze minnél kevesebb büdzsével, ha lehetséges. És ez a párosítás is hatalmas javulásnak tűnik a 6,5 éves konfigomhoz (legalábbis alaplapot, procit,ram-ot tekintve) képest. Igaz még egy kevés ráfordítással (ahogy itt tanácsolták) akár Haswellre is válthattam volna. De talán így sem járok rosszul.

    Csak egy kis megerősítésre lett volna szükségem :D (ha már egyszer béna voltam), hogy ez se lesz azért egy katasztrófa.

    Azért minden javaslatnak örülök, még ha sajna, már nem is tudok mindent megvalósítani

    Úgyhogy, Kössz, Kössz, Kössz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák