Hirdetés
- Fórumok
- Alaplapok, chipsetek, memóriák
- Milyen alaplapot vegyek?
- (kiemelt téma)
- Milyen monitort vegyek?
- Projektor topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Computex 2026: szedd szét, javítsd, fejleszd!
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- SSD kibeszélő
- Nem kell még temetni: 2 éves órajelcsúcsot döntöttek meg Raptor Lake-kel
- Computex 2026: nehéz volt visszahozni a Ryzen 7 5800X3D-t
- Bluetooth hangszórók
- Milyen széket vegyek?
-
100 - 1
110272 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2023-12-13 06:11 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sir Riccio
addikt
-
WillChi
őstag
-
sakto
őstag
ECS KN1 Extreme (1.0)
ezt a lapot szeretném megvenni tud rola valaki valamit? hol lehet megvenni vagy megrendelni? -
McTom
csendes tag
Üdv. Mindenki! Gépvásárlás előtt állok és gondoltam kikérem más véleményét is.
AMD 64 3000+ Venice
2x512 Mb
Sata 2 es vinyók
Kérdés milyen Nforce 4 ultrás alaplapot vegyek?
-MSI K8N Neo 4-F
-Gigabyte K8NXP-9
Vagy esetleg valami mást?
Kb 30-40eFt ot szánok rá
Köszönöm a válaszokat! -
Rapid
aktív tag
A PCIE-vel kapcsolatos dolgokat a PCIE-s topik kéne írni!

Egy olyan kérdésre reagált, aminek csak része ez és mellesleg segített is vele!
A fő kérdés persze még mindig adott, vagyis ki mit javasol?
Nforce
VIA
SIS
??????????????????
esetleg típus?
Mondjuk 25k-ig bezárólag! -
Pirkhoffer
csendes tag
-
Rapid
aktív tag
-
Zull
senior tag
Létezik átalakító (Csak nemtom hogy hol, én a Gamestar-ban olvastam) a PCI-E-be belerakod, és mehet bele az AGP-s kari

-
Rapid
aktív tag
Nos melyiket válasszam, ha nem akarom AGP-s videómat lecserélni (nem csúcsjátékra kell a gép)?
NF3? SIS? VIA?
és melyik gyártó?
(eddig Intelt használtam)
később, lenne bele egy x2-es, most egy alap Venice
Várom segítő megnyilvánulásaitokat
-
>Borisz<
tag
Sziasztok!
Milyen lapot ajánlotok max. 16k-ért?
Lényeg, hogy lehessen vele játszani!
Lehetőleg AMD prockós legyen.
Ja, és ha má itt tartunk, akkor mondjatok vmi olcsó, de jó procit!
Thx!
Üdv: PirkhofferTudom ez nem használt cikk kereskedő topic, de nekem van egy MSI KT4 Ulra alaplapom egy 2500+ Bartonnal és természetesen a rajta levő Speeze Falconrock v. Whisperrock (19dB) hűtővel eladó, ócssón

Ha érdekel, megegyezhetünk
-
Pirkhoffer
csendes tag
Sziasztok!
Milyen lapot ajánlotok max. 16k-ért?
Lényeg, hogy lehessen vele játszani!
Lehetőleg AMD prockós legyen.
Ja, és ha má itt tartunk, akkor mondjatok vmi olcsó, de jó procit!
Thx!
Üdv: Pirkhoffer -
antikomcsi
veterán
Akkor győzz meg, hogy mivel jobb, mint az abit KV8 PRO.
Ha jól emlékszem a kv8 első kiadása, nem tudta fixálni az agp/pci frekit, persze nem valószínű, hogy újonnan v1.1 előttit kapsz, de előfordulhat.
Ennyiből jobb az nforce3.
Ha én keresnék lapot, csak nf3 250GB-t vennék, de, én nem te vagyok, így akár egy kv8 pro v1.1-is jó vétel lehet számodra, főleg, ha jó áron jutsz hozzá. -
L|zsidoboz
őstag
Asus K8-n
Akkor győzz meg, hogy mivel jobb, mint az abit KV8 PRO.
-
antikomcsi
veterán
Szia!
A digitalmindben elég jó árban hozzák:
Bővebben: link
[Szerkesztve] -
Speeedfire
félisten
Ennyire nem látogatott ez a topiC?

Akkor nekiállok olvasgatni.
Asus K8-n
-
L|zsidoboz
őstag
15k körül milyen s754 lapot ajánlanátok sempron alá. Tuning előny.

Ennyire nem látogatott ez a topiC?

Akkor nekiállok olvasgatni.
-
L|zsidoboz
őstag
15k körül milyen s754 lapot ajánlanátok sempron alá. Tuning előny.

-
Pirkhoffer
csendes tag
Még nincs meg



, de ha meg lesz akkor küldök egy mailt.

A Vision Computersbe tizenvalahényezer. Bővebben: link
[Szerkesztve]
[Szerkesztve] -
Bubee82
őstag
To Pirkhoffer:
Meg van már az AN7-ed? Te honnan veszed és mennyiért ha szabad kérdeznem? -
Pirkhoffer
csendes tag
-
atenza
senior tag
Segítenétek választani ez a kettő alaplap közül?
Asus A8N-SLI
Gigabyte K8 Triton-SLI
Az áruk ugyanannyi...Szal melyik éri meg jobban? -
amargo
addikt
Ha VGA-t nem akarsz cserélni akkor nforce3-250ultra (asszem) chipes lapokat keress.
Mit linkeltem, oda csak azt írták, hogy nforce3 ultra.
VAG-t nem akarok cserélni és a TV tunert is akarom e mellé használni még
Ezaz nforce chipset mennyire jó(nak mondható)?
Csak azt tudom, hogy van pár VIA chipes kütyű a gépembe és leginkább kivágnám őket..
Amúgy eddig csak intel lapjaim voltak, tehát ezekről semmit vagy még annyit se tudok
[Szerkesztve] -
Szten Márs
nagyúr
Sziasztok!
Kérdésem lenne, pár havonta rámtörő gépvásárlási lázam ismét elkapott (eddig egyikből sem lett semmi! de ez nem lehet akadály a segítségben)
Keresek lapot:
- proci kiszemeltje egy AMD Athlon 64 es lenne
- van egy Gecube 9550es VGAm
- Egy TVtuner (PCIos)
No ez alá milyen lapot? ami, ha már AMD, akkor nforce chipes?
Mindenhol nyomatják a PCI-E-t de nekem 1 eszközöm sincs ami tudná..
A kérdésem milyen lapot?
Ár: álltalába nem félévre veszem a cuccokat, tehát inkább valami középkategóriás kellene, tehát ilyen 30feletti cuccokal csak kivételes esetben kábítsatok
szerk: ez egész szimpi, MSI K8N NEO2Platinum 54g.
[Szerkesztve]Ha VGA-t nem akarsz cserélni akkor nforce3-250ultra (asszem) chipes lapokat keress.
-
amargo
addikt
Sziasztok!
Kérdésem lenne, pár havonta rámtörő gépvásárlási lázam ismét elkapott (eddig egyikből sem lett semmi! de ez nem lehet akadály a segítségben)
Keresek lapot:
- proci kiszemeltje egy AMD Athlon 64 es lenne
- van egy Gecube 9550es VGAm
- Egy TVtuner (PCIos)
No ez alá milyen lapot? ami, ha már AMD, akkor nforce chipes?
Mindenhol nyomatják a PCI-E-t de nekem 1 eszközöm sincs ami tudná..
A kérdésem milyen lapot?
Ár: álltalába nem félévre veszem a cuccokat, tehát inkább valami középkategóriás kellene, tehát ilyen 30feletti cuccokal csak kivételes esetben kábítsatok
szerk: ez egész szimpi, MSI K8N NEO2Platinum 54g.
[Szerkesztve] -
atenza
senior tag
Max 35k-ért kellene egy olyan sli-s nforce4es s939-es lap, amit azért lehet tuningolni is és jó lenne ha a hűtése heatpipeos lenne. Szal nagyon fontos lenne ha saját tapasztalatból tudnátok vmi jót ajánlani. Ha lehetne minnél hamarabb, ezen a héten már be kell szereznem a lapot...
[Szerkesztve] -
(Kolombusz)
veterán
Sziasztok!
Szeretnék egy P4 3Ghz-es 64bites procit venni és ehhez egy alaplapot, most jön a gondom.
P5AD2 premium fogadja a 64bites procit viszont 800FSB-t tud valamint a leírásában 533Mhz-es ramot fogad.
P5LD2 deluxe ugyan nem írja, hogy fogad 64bites procit (szerintem igen) viszont 1066FSB-t is tudja valamint a 667 MHz-es ramot is fogadja.
Akkor ezek szerint a P5LD2 premiumot késöbb tovább tudom fejleszteni tehát jobb vétel? valamint jobb és gyorsabb alaplap?
Ha már itt tartunk a fenti proci kihasználja egyáltalán a 1066 FSB-t és a 667MHZ-es ramot? (ez lehet, hogy hülye kérdés)?
Még fű vagyok a témához de szeretném a legjobbat, hogy ha majd megtanulom, ki tudjam használni a gép által adott legjobb lehetőséget és egy ideig ne kelljen hozzányúlni a géphez.
segítséget köszi.
kopi
kopi.dllIgazából nincs szükséged a második lapra, bőven elég az első is.
-
kopi.dll
tag
Sziasztok!
Szeretnék egy P4 3Ghz-es 64bites procit venni és ehhez egy alaplapot, most jön a gondom.
P5AD2 premium fogadja a 64bites procit viszont 800FSB-t tud valamint a leírásában 533Mhz-es ramot fogad.
P5LD2 deluxe ugyan nem írja, hogy fogad 64bites procit (szerintem igen) viszont 1066FSB-t is tudja valamint a 667 MHz-es ramot is fogadja.
Akkor ezek szerint a P5LD2 premiumot késöbb tovább tudom fejleszteni tehát jobb vétel? valamint jobb és gyorsabb alaplap?
Ha már itt tartunk a fenti proci kihasználja egyáltalán a 1066 FSB-t és a 667MHZ-es ramot? (ez lehet, hogy hülye kérdés)?
Még fű vagyok a témához de szeretném a legjobbat, hogy ha majd megtanulom, ki tudjam használni a gép által adott legjobb lehetőséget és egy ideig ne kelljen hozzányúlni a géphez.
segítséget köszi.
kopi
kopi.dll -
t_ferenc
őstag
Zsír...
nekem nem a kék, hanem a sárga zalman passzív hűtő van a lapon, de minden gond nélkül elbír a neki szánt feladattal.

-
Pirkhoffer
csendes tag
Hidd el, nekem is ilyen van.
Zsír...
-
(Kolombusz)
veterán
Csak 1,5k??
Akko lehet hogy én is szerzek 1et.
Hidd el, nekem is ilyen van.
-
Pirkhoffer
csendes tag
Egy normális chipsethűtő 1,5k, úgy hivják zalman zm nb 47 j.
Amúgy az OTES hűtést ne cseréld le, MZ/X, mert jól szabályozza az alaplap, és nagyon brutálisan hűt, annál erősebbet nemigen találsz.Csak 1,5k??
Akko lehet hogy én is szerzek 1et.
-
(Kolombusz)
veterán
Szerintem 7-8k kürül van egy normális ch1pset hűtő de b1ztos van drágább 1s.
Egy normális chipsethűtő 1,5k, úgy hivják zalman zm nb 47 j.
Amúgy az OTES hűtést ne cseréld le, MZ/X, mert jól szabályozza az alaplap, és nagyon brutálisan hűt, annál erősebbet nemigen találsz. -
nRu3
addikt
Mindenki Socket939-et vesz? Csak én akarok SocketA-t venni?

SocketA az már a multé , egyenlöre a jelen s939 de nem sokáig

-
nRu3
addikt
-
Pirkhoffer
csendes tag
Mindenki Socket939-et vesz? Csak én akarok SocketA-t venni?

-
Pirkhoffer
csendes tag
25k ert kene 939es alaplap, nem kell sli
jah es pci-e
abitbol? (azt szeretem de mas is johet)Abit AN8-V. PCI-E, S939 meg ilyenek..

-
<MZ/X>
őstag
-
kretenallat
senior tag
25k ert kene 939es alaplap, nem kell sli
jah es pci-e
abitbol? (azt szeretem de mas is johet) -
Pirkhoffer
csendes tag
Mi a véleményetek az Abit NF8-ról?

[Szerkesztve] -
nRu3
addikt
-
Pirkhoffer
csendes tag
-
Pirkhoffer
csendes tag
-
<MZ/X>
őstag
Ha A64 akkor AN8 Ultra, AN8 Fatal1ty, AN8 Fatal1ty SLI vagy AN8 SLI.
Na látod én is pont ezekre gondoltam. Akkor már meg is van az áldozat Abit AN8 Fatal1ty. A passzív chipset hűtő mennyibe kerül?
-
Pirkhoffer
csendes tag
-
t_ferenc
őstag
ha A64, akkor az Abit AN8-as szériájából tetszés szerint
-
antikomcsi
veterán
-
Pirkhoffer
csendes tag
-
atenza
senior tag
Melyik a legjobb s939es non sli-s, csak egy db pci-e-el rendelkező n-force 4es lap?
-
Pirkhoffer
csendes tag
-
(Kolombusz)
veterán
na ja. Bár neki játékgép kell, ezért talán az AMD 64 jobb választás lenne.
-
Pirkhoffer
csendes tag
Ha PCI Express-et és AMD S939-et akarsz akkor vegyél egy Abit AN8 Ultra-t.
Ha PCI Express-et és Intel S775-öt akarsz akkor Asus P5GD2 Deluxe.
Ha AGP-t és Intel S775-öt akarsz akkor Asus P5P800. -
Dufresne
addikt
Nos a halkság olyan dolog az alaplapoknál, amit egy passziv chipsethűtővel meg tudsz oldani.
Én az Abit IC7 alaplapot ajánlanám, mert nagyon stabil és előbb utóbb úgyis rádjön a tuningolási hajlam, akkor pedig ez remek társ, ha megvan mellé a jó procid, akkor a 300as fsb-t könnyen hozza.
Na ja, IC7 jó pjatás lehet, de el kéne dönteni, hogy mire is kell a gép, aztán, hogy amd vagy intel vonalon gondolkodjunk, mennyi pénz van reá

Bár ahogy láttam vga-ra szán 70-et, szóval alaplapra sem lesz szűk a keret
-
(Kolombusz)
veterán
Nos a halkság olyan dolog az alaplapoknál, amit egy passziv chipsethűtővel meg tudsz oldani.
Én az Abit IC7 alaplapot ajánlanám, mert nagyon stabil és előbb utóbb úgyis rádjön a tuningolási hajlam, akkor pedig ez remek társ, ha megvan mellé a jó procid, akkor a 300as fsb-t könnyen hozza.
-
<MZ/X>
őstag
Attól függ, mire kell, de elméletileg egész jó lap, de sztem van neki külön topicja Bővebben: link méghozzá itt
csak a memóriák feszét nemlehet nagyon magasra tornázni, de ha nemakarsz ultratuningolni, akkor nem is kell az
Tudom,
én olvasztottam fel a hibernációból. Akkor így kérdezem: melyik a legjobb lap ha nem akarok tuningolni hanem stabilságot, minőséget és halkságot akarom? -
Dufresne
addikt
-
<MZ/X>
őstag
Az Abit AN8 Fatal1ty jó lap?
-
Pirkhoffer
csendes tag
P4P800S-X tökéletes lenne, 15k-ért megéri.
-
chaby7
aktív tag
Csá, haverom vett egy Radeon 9550-est és az alaplapja (ASrock P4I45GV) megnézük a netes supportot és a 9550/9600szériát nem támogatja. Milyen alaplapot tudtok ajánlani, 15000Ft kürül? a gép: 2GHz celeron, 256MB ram, és ez a kari.
én ezt néztem ki : ASUS P4P800S-X -
Pirkhoffer
csendes tag
-
Bubee82
őstag
És a KV7? Az is elég jónak tűnik.
-
Pirkhoffer
csendes tag
-
Bubee82
őstag
Jókat hallottam róla, szinte ugyanaz, mint az NF7-S, van aki erre esküszik, van aki a másikra. Azt vedd, amelyik olcsóbb szerintem.
Abit oldala szerint ennyivel több, mint az NF7-S v2.0:
μGuru is a new microprocessor designed by the ABIT Engineers for use only on ABIT motherboards. μGuru combines the ABIT Engineered features ABIT EQ, ABIT FanEQ, ABIT OC Guru, ABIT FlashMenu, ABIT AudioEQ and ABIT BlackBox into a user-friendly interface providing users the perfect environment with which to maximize performance and stability.
Aztán, hogy ez ér-e valamit, azt nem tudom.
[Szerkesztve]Hát igazából ha már újat veszek akkor nem NF7-est. Az AN7-nek jobb a körítése, és nem sokkal drágább. Jónak tűnik a számomra. Remélem az is.
-
Pirkhoffer
csendes tag
2-3 hét múlva meglesz az AN7-es lapom meg a 2500-as barcim. Akkor majd mondok személyes tapasztalatokat az AN7-ről.
-
Pirkhoffer
csendes tag
Az AN7 olyan mint egy NF7-S (ugyan azt tudja mind a két lap) csak az AN7 uGuru technologiával készült.
-
(Kolombusz)
veterán
Jókat hallottam róla, szinte ugyanaz, mint az NF7-S, van aki erre esküszik, van aki a másikra. Azt vedd, amelyik olcsóbb szerintem.
Abit oldala szerint ennyivel több, mint az NF7-S v2.0:
μGuru is a new microprocessor designed by the ABIT Engineers for use only on ABIT motherboards. μGuru combines the ABIT Engineered features ABIT EQ, ABIT FanEQ, ABIT OC Guru, ABIT FlashMenu, ABIT AudioEQ and ABIT BlackBox into a user-friendly interface providing users the perfect environment with which to maximize performance and stability.
Aztán, hogy ez ér-e valamit, azt nem tudom.
[Szerkesztve] -
Bubee82
őstag
CPU
• Supports Socket A for AMD® Athlon™/Athlon™ XP/Duron™/Sempron™ processors @FSB 266/333/400 MHz
• Supports up to 3200+ processor or higherChipset
• nVIDIA® nForce2 Ultra 400 Chipset
- Supports DDR200/266/333/400
- AGP 8X and PCI Advanced high performance memory controller• nVIDIA® nForce2 Gigabit MCP Chipset
- Integrated Ethernet MAC
- Integrated Hardware Sound Blaster/Direct Sound AC97 audio
- Ultra DMA 66/100/133 master mode PCI EIDE controller
- Supports USB 2.0
- Integrated SATA InterfaceMain Memory
• Supports six memory banks using three 184-pin DDR DIMMs
• Support Dual channel PC3200/2700/2100/1600 DDR SDRAMs
• Supports both 64-bit and 128-bit DDR SDRAM
• Maximum memory size of 3GB
• Supports 2.5v DDR SDRAM DIMMSlots
• One AGP (Accelerated Graphics Port) 1.5V 4x/8x slot
• Five 32-bit PCI bus slots (support 3.3v/5v PCI bus interface)BIOS
• The mainboard BIOS provides ''Plug & Play'' BIOS which detects the peripheral devices and expansion cards of the board automatically.
• The mainboard provides a Desktop Management Interface (DMI) function which records your mainboard specifications.On-Board IDE
• Two IDE controller on the nVIDIA® nForce2 Gigabit MCP chipset provides IDE HDD/CDROM with PIO, Bus Master and Ultra DMA133/100/66 operation modes
• Can connect up to four IDE devicesSerial ATA Interface
• Integrated SATA Phy, supporting up to 2 ports
• One SATA controller, supporting two drives in master modeNV RAID (Software)
• Supports 2 serial ATA plus 4 ATA 133 Drives
- RAID 0, 1, 0+1, JBOD is supported
- Booting from RAID
- Cross controller RAID support
- Rebuilding on the Fly
- Spare Disk Allocation
• Supports Windows 2000 and later versionsNetwork
• On-Board 10/100 EnternetAudio
• Chip integrated (5.1 channel H/W audio)
- Direct Sound AC97 audio
- 6 channel analog output
- Digital SPDIF out signal compatibleUSB Interface
• 8 USB ports
- Controlled by Gigabit MCP southbridge
- 4 ports in the rear I/O, 4 ports via external bracketOn-Board Peripherals
- 1 floppy port supports 1 FDD with 360K, 720K, 1.2M, 1.44M and 2.88Mbytes
- 1 serial port
- 1 parallel port supports SPP/EPP/ECP mode
- 1 Audio jack (5-in-1), coaxial/fiber SPDIF out
- 8 USB ports (Rear x 4 / Front x 4)
- 1 D-Bracket2 pinheader
- 1 RJ-45 jackDimension
30.4 cm(L) x 24 cm(W) ATX Form FactorMounting
6 mounting holesSzerintem jó lap, de inkább vegyél egy AN7-es Abitot.
Itt a Deltaról egy kép:
[kép már nem található]
Abit AN7:
![[kép] [kép]](http://prohardver.hu/dl/upc/2012-05/13/90794_yiiqzhk17fwf8jrt_abit_an7.jpg)
[Szerkesztve]
Ehe, kösz a részletes leírást, de már megnéztem a gyártó honlapján ezeket a dolgokat. Ahogy Kolombusz írta, tényleg tapasztalatok érdekelnek, mert azokból az adatokból nem jön le h milyen is valójában a lap.
Azér kösz!
Kolombusz: Az AN7-ről mi a véleményed ha már így feljött? -
Pirkhoffer
csendes tag
-
Loretto
veterán
Átneveztem, kiemeltem.
-
(Kolombusz)
veterán
CPU
• Supports Socket A for AMD® Athlon™/Athlon™ XP/Duron™/Sempron™ processors @FSB 266/333/400 MHz
• Supports up to 3200+ processor or higherChipset
• nVIDIA® nForce2 Ultra 400 Chipset
- Supports DDR200/266/333/400
- AGP 8X and PCI Advanced high performance memory controller• nVIDIA® nForce2 Gigabit MCP Chipset
- Integrated Ethernet MAC
- Integrated Hardware Sound Blaster/Direct Sound AC97 audio
- Ultra DMA 66/100/133 master mode PCI EIDE controller
- Supports USB 2.0
- Integrated SATA InterfaceMain Memory
• Supports six memory banks using three 184-pin DDR DIMMs
• Support Dual channel PC3200/2700/2100/1600 DDR SDRAMs
• Supports both 64-bit and 128-bit DDR SDRAM
• Maximum memory size of 3GB
• Supports 2.5v DDR SDRAM DIMMSlots
• One AGP (Accelerated Graphics Port) 1.5V 4x/8x slot
• Five 32-bit PCI bus slots (support 3.3v/5v PCI bus interface)BIOS
• The mainboard BIOS provides ''Plug & Play'' BIOS which detects the peripheral devices and expansion cards of the board automatically.
• The mainboard provides a Desktop Management Interface (DMI) function which records your mainboard specifications.On-Board IDE
• Two IDE controller on the nVIDIA® nForce2 Gigabit MCP chipset provides IDE HDD/CDROM with PIO, Bus Master and Ultra DMA133/100/66 operation modes
• Can connect up to four IDE devicesSerial ATA Interface
• Integrated SATA Phy, supporting up to 2 ports
• One SATA controller, supporting two drives in master modeNV RAID (Software)
• Supports 2 serial ATA plus 4 ATA 133 Drives
- RAID 0, 1, 0+1, JBOD is supported
- Booting from RAID
- Cross controller RAID support
- Rebuilding on the Fly
- Spare Disk Allocation
• Supports Windows 2000 and later versionsNetwork
• On-Board 10/100 EnternetAudio
• Chip integrated (5.1 channel H/W audio)
- Direct Sound AC97 audio
- 6 channel analog output
- Digital SPDIF out signal compatibleUSB Interface
• 8 USB ports
- Controlled by Gigabit MCP southbridge
- 4 ports in the rear I/O, 4 ports via external bracketOn-Board Peripherals
- 1 floppy port supports 1 FDD with 360K, 720K, 1.2M, 1.44M and 2.88Mbytes
- 1 serial port
- 1 parallel port supports SPP/EPP/ECP mode
- 1 Audio jack (5-in-1), coaxial/fiber SPDIF out
- 8 USB ports (Rear x 4 / Front x 4)
- 1 D-Bracket2 pinheader
- 1 RJ-45 jackDimension
30.4 cm(L) x 24 cm(W) ATX Form FactorMounting
6 mounting holesSzerintem jó lap, de inkább vegyél egy AN7-es Abitot.
Itt a Deltaról egy kép:
[kép már nem található]
Abit AN7:
![[kép] [kép]](http://prohardver.hu/dl/upc/2012-05/13/90794_yiiqzhk17fwf8jrt_abit_an7.jpg)
[Szerkesztve]
Ha nem veszed észre, mindegyik nforce2 ultras lap ezt tudja.

Sztem ő nem erre kiváncsi, hanem a tapasztalatokra. -
Pirkhoffer
csendes tag
CPU
• Supports Socket A for AMD® Athlon™/Athlon™ XP/Duron™/Sempron™ processors @FSB 266/333/400 MHz
• Supports up to 3200+ processor or higherChipset
• nVIDIA® nForce2 Ultra 400 Chipset
- Supports DDR200/266/333/400
- AGP 8X and PCI Advanced high performance memory controller• nVIDIA® nForce2 Gigabit MCP Chipset
- Integrated Ethernet MAC
- Integrated Hardware Sound Blaster/Direct Sound AC97 audio
- Ultra DMA 66/100/133 master mode PCI EIDE controller
- Supports USB 2.0
- Integrated SATA InterfaceMain Memory
• Supports six memory banks using three 184-pin DDR DIMMs
• Support Dual channel PC3200/2700/2100/1600 DDR SDRAMs
• Supports both 64-bit and 128-bit DDR SDRAM
• Maximum memory size of 3GB
• Supports 2.5v DDR SDRAM DIMMSlots
• One AGP (Accelerated Graphics Port) 1.5V 4x/8x slot
• Five 32-bit PCI bus slots (support 3.3v/5v PCI bus interface)BIOS
• The mainboard BIOS provides ''Plug & Play'' BIOS which detects the peripheral devices and expansion cards of the board automatically.
• The mainboard provides a Desktop Management Interface (DMI) function which records your mainboard specifications.On-Board IDE
• Two IDE controller on the nVIDIA® nForce2 Gigabit MCP chipset provides IDE HDD/CDROM with PIO, Bus Master and Ultra DMA133/100/66 operation modes
• Can connect up to four IDE devicesSerial ATA Interface
• Integrated SATA Phy, supporting up to 2 ports
• One SATA controller, supporting two drives in master modeNV RAID (Software)
• Supports 2 serial ATA plus 4 ATA 133 Drives
- RAID 0, 1, 0+1, JBOD is supported
- Booting from RAID
- Cross controller RAID support
- Rebuilding on the Fly
- Spare Disk Allocation
• Supports Windows 2000 and later versionsNetwork
• On-Board 10/100 EnternetAudio
• Chip integrated (5.1 channel H/W audio)
- Direct Sound AC97 audio
- 6 channel analog output
- Digital SPDIF out signal compatibleUSB Interface
• 8 USB ports
- Controlled by Gigabit MCP southbridge
- 4 ports in the rear I/O, 4 ports via external bracketOn-Board Peripherals
- 1 floppy port supports 1 FDD with 360K, 720K, 1.2M, 1.44M and 2.88Mbytes
- 1 serial port
- 1 parallel port supports SPP/EPP/ECP mode
- 1 Audio jack (5-in-1), coaxial/fiber SPDIF out
- 8 USB ports (Rear x 4 / Front x 4)
- 1 D-Bracket2 pinheader
- 1 RJ-45 jackDimension
30.4 cm(L) x 24 cm(W) ATX Form FactorMounting
6 mounting holesSzerintem jó lap, de inkább vegyél egy AN7-es Abitot.
Itt a Deltaról egy kép:
[kép már nem található]
Abit AN7:
![[kép] [kép]](http://prohardver.hu/dl/upc/2012-05/13/90794_yiiqzhk17fwf8jrt_abit_an7.jpg)
[Szerkesztve]
[ Módosította: Ndruu ] -
(Kolombusz)
veterán
Felejtős lap.
Vegyél Abit NF7-S vagy sima NF7 v2.0-t, de ne nf7-s2 és társait vegyél!
Vagy jó lap lehet az a7n8x-e vagy a7n8x-e deluxe, viszont az a7n8x-x et felejtsd el. -
Bubee82
őstag
MSI K7N2 Delta ILSR lapról kinek mi a véleménye?
2500ös Bartonhoz kellene vmi, de nem igazán tudok dönteni h milyen legyen. Most egy NF7 v2.0 van alatta, de valszeg hibás és cserélni kell.. -
Pirkhoffer
csendes tag
Asus A8N-E
![[kép] [kép]](http://www.monsieurprix.com/photosProduits/296/ME0000423296_1.jpg)
![[kép] [kép]](http://img186.exs.cx/img186/1184/1109140115mainef0fw.jpg)
[Szerkesztve] -
Pirkhoffer
csendes tag
Szia! Szerintem vegyél egy Asus A8N-E lapot. (nForce 4 Ultra) Nekem volt már ilyen lapom, teljesen megvoltam vele elégedve. Visionba 27120Ft.
Asus A8N-E:
CPU Socket 939 for AMD Athlon 64FX/Athlon 64 X2/Athlon 64
AMD64 architecture enables simultaneous 32- and 64-bit computing
Supports AMD Cool 'n' Quiet Technology
Chipset NVIDIA nForce4 Ultra
Front Side Bus 2000 MT/s, 1600MT/s
Memory 4 x 184-pin DIMM Sockets support max. 4GB DDR400/DDR333/DDR266 ECC/ non-ECC un-buffered DDR SDRAM memory
Dual Channel Memory Architecture
Expansion Slots 1 x PCI Express x16 slot
2x PCI Express x1
1x PCI Express x4 (supports up to 1GB/s)
3 x PCI
Storage/RAID nForce4 Storage:
- 4 x SATA 3Gb/s
- 2 x UltraDMA 133/100/66/33
- NVRAID : RAID0, RAID1, RAID 0+1 and JBOD span cross SATA and PATA
LAN nForce4 built-in Gbit MAC with external PHY :
- NV ActiveArmor
- NV Firewall
AI NET2
Audio Realtek ALC850, 8-channel CODEC
Audio Sensing and Enumeration Technology
Coaxial/Optical S/PDIF out ports on back I/O
USB Max. 10 USB2.0 ports
ASUS AI Proactive Features AI NOS™ (Non-delay Overclocking System)
AI NET2 network diagnosis before entering OS
Overclocking Features AI NOS™(Non-delay Overclocking System)
AI Overclocking (intelligent CPU frequency tuner)
ASUS PEG Link
Precision Tweaker:
- vDIMM: 9-step DRAM voltage control
- vCore: Adjustable CPU voltage at 0.0125 increment
- SFS (Stepless Frequency Selection): allowing FSB tuning from 200MHz up to 400MHz at 1MHz increment
- PCIe Frequency: allowing PCIe frequency from 100MHz up to 200MHz at 1MHz increment
Fixed PCIe/PCI/SATA frequencies.
ASUS C.P.R.(CPU Parameter Recall)
Other ASUS Special Features ASUS EZ Flash
ASUS CrashFree BIOS 2
ASUS Q-Fan
ASUS MyLogo2
ASUS Multilanguage BIOS
ASUS Instant Music Lite
Back Panel I/O Ports 1 x Optical + 1 x Coaxial S/PDIF Output
1 x PS/2 Keyboard
1 x PS/2 Mouse
1 x Parallel
1 x RJ45
4 x USB
8-Channel Audio I/O
Internal I/O Connectors 3 x USB 2.0 connector supports additional 6 USB 2.0 ports
1 x COM connector
1 x GAME/MIDI connector
CPU Fan / 2x Chassis Fan/ Power Fan/ Chipset Fan connectors
Front panel audio connector
Chassis Intrusion connector
CD audio-in connector
24-pin ATX Power connector
4-pin ATX 12V Power connector
Accessories 2 x Ultra DMA 133/100/66 cable
1 x IDE cable
1 x FDD cable
1 x COM cable
1 x 2-port USB2.0/Game module
1 x 2-port USB2.0 USB module
4 x SATA power cable
2 x 2-port SATA power cable
Form Factor ATX Form Factor, 12''x 9.6''(30.5cm x 24.5cm)
[Szerkesztve] -
Covy
csendes tag
Elvileg nem számít. Nforce-ba is lehet ATI-t, meg fordítva. Nyilván ha SLI-zni szeretnél,vagy Crossfire-ozni, akkor más a helyzet, de ha 30-at szánsz a lapra gondolom ilyen terveid nincsenek. Amúgy nekem személy szerint elég szimpatikusak a via K8T890 chipsettel szerelt lapjai, így az Abit AX8-asok, vagy esetleg nforce4-el szerelt lehet a Chaintech VNF4 Ultra Zenith Value (vagy vmi hasonló neve van
) Arra figyelj, hogy lehetőleg ne a Gigabyte x4-es chipsettel szereld lapját fogd ki (fejből nemtom a nevét...) Ja, amiket ajánlottam azok úgy 22-25 között mozognak árban.és az AV8?
-
Szten Márs
nagyúr
Hát nem éppen MATX-es, standard ATX-es. mATX-es lapokat nem nagyon ismerek. Én azt javaslom nézz meg néhány üzletben a saját szemeddel pár lapot. Tapasztalatot pedig az adott lapok itteni fórumtopicjaiban tudsz szerezni. Minden jobb lapnak van egy

-
Efbialy
tag
Elvileg nem számít. Nforce-ba is lehet ATI-t, meg fordítva. Nyilván ha SLI-zni szeretnél,vagy Crossfire-ozni, akkor más a helyzet, de ha 30-at szánsz a lapra gondolom ilyen terveid nincsenek. Amúgy nekem személy szerint elég szimpatikusak a via K8T890 chipsettel szerelt lapjai, így az Abit AX8-asok, vagy esetleg nforce4-el szerelt lehet a Chaintech VNF4 Ultra Zenith Value (vagy vmi hasonló neve van
) Arra figyelj, hogy lehetőleg ne a Gigabyte x4-es chipsettel szereld lapját fogd ki (fejből nemtom a nevét...) Ja, amiket ajánlottam azok úgy 22-25 között mozognak árban.Ha a tetszésröl van szo nekem a mATX es lapok tetszenek nagyon.
Minden rajta van ami kell és nincsen rajta anyi fölösleges extra mint a nagy
testvéreken(8sata,8usb,stb,stb....)amit ugy se fogak kihasználni.
ja és a via-s lapok nekem is tetszenek


-
Szten Márs
nagyúr
Elvileg nem számít. Nforce-ba is lehet ATI-t, meg fordítva. Nyilván ha SLI-zni szeretnél,vagy Crossfire-ozni, akkor más a helyzet, de ha 30-at szánsz a lapra gondolom ilyen terveid nincsenek. Amúgy nekem személy szerint elég szimpatikusak a via K8T890 chipsettel szerelt lapjai, így az Abit AX8-asok, vagy esetleg nforce4-el szerelt lehet a Chaintech VNF4 Ultra Zenith Value (vagy vmi hasonló neve van
) Arra figyelj, hogy lehetőleg ne a Gigabyte x4-es chipsettel szereld lapját fogd ki (fejből nemtom a nevét...) Ja, amiket ajánlottam azok úgy 22-25 között mozognak árban. -
Efbialy
tag
Hellosztok!
Én egy a64 3000+ 939 es procihoz valo lapot kezesnék!? 30ezet-ig
és egy kérdés számit-e az hogy milyen chipszet és milyen videokari van a gépbe? (értsd: ati chipszet szeretie az nvidia vgakártyát és forditva, vagy pedig jobb atihoz ati-t ,nvidiához nvidiát venni)


-
jpisti
senior tag
Akkor inkább +2k és akkor veszek egy uGuru-s lapot.

Tetudod, de itt szerintem erősen ott dől el a dolog, hogy kapható-e ez v az a lap. Azért a Socket A már régen nem mostani technika. Ezeket a lapokat már nem nagyon éri meg újan venni mert az áruk már nem reális amikor 5k~10k+ és S939-es lapot kapsz és ráadásul ezekbe a lapokba az igazi egy barton esetleg thoron magos proc, ezek a sempronok háát már nem az igazi....
(érősen ''szerintem'' kategória) -
Pirkhoffer
csendes tag
-
jpisti
senior tag
Mennyi egy NF7S? Az AN7 15320Ft a Visionba.
Hú passz, de kb minusz 1~1.5k
Nem találtam őket, de szerintem már csak kiskerben kaphatók.
Az EXPERT-nél már csak a AN7 Gurut jelzik 14438huf ért de nincs készleten
[Szerkesztve] -
Pirkhoffer
csendes tag
-
jpisti
senior tag
Szerintetek melyik lapot vegyem meg? Abit AN7 Guru vagy NF7-S2.0?
Szerintem az olcsóbbat mert uGuru chip kivételével ugyanaz a kettő (tudtommal)
Nekem NF7S van és remekül tuningolható, hűséges, megbízható barátra találtam benne (persze kellett bele egy !!!Barton!!! magos 2800+ is 2003 2x heti) -
Pirkhoffer
csendes tag
Szerintetek melyik lapot vegyem meg? Abit AN7 Guru vagy NF7-S2.0?
-
(Kolombusz)
veterán
nemá SLI-s lap 35k ért! hol? vagy ez nem is SLI-s!
Bővebben: link
Nem SLI-s!!!
De azért jó lap lehet.
Annak aki kérdezte: Szinte tökéletesen mindeggy milyen lapot veszel A64 alá, a lényeg az egyéb szolgáltatások és az ár aránya (többek között az integrált mem vezérlő miatt is).
Ezt vedd figyelembe keresgélés közben.
Csak, hogy az ilyen és hasonó hsz-ek miatt ne zárják a topikot.
[Szerkesztve]Sry, ez egy másik lap, csak erre emlékeztem.
Bővebben: link
Pirkhoffer: ezt is kevertem a diamond lappal.
[Szerkesztve] -
Pirkhoffer
csendes tag
Az több, mint 50k újonnan. Annyiért pedig neki nem jó.
Az egyik árlistán az A8N SLI-t 34k-ért a K8N Neo4 Platinumot pedig 37k-ért láttam.
-
jpisti
senior tag
MSI k8n neo4-f - ez SLI-s jól felszerelt nforce4-es lap.
nemá SLI-s lap 35k ért! hol? vagy ez nem is SLI-s!
Bővebben: link
Nem SLI-s!!!
De azért jó lap lehet.
Annak aki kérdezte: Szinte tökéletesen mindeggy milyen lapot veszel A64 alá, a lényeg az egyéb szolgáltatások és az ár aránya (többek között az integrált mem vezérlő miatt is).
Ezt vedd figyelembe keresgélés közben.
Csak, hogy az ilyen és hasonó hsz-ek miatt ne zárják a topikot.
[Szerkesztve] -
(Kolombusz)
veterán
Asus A8N SLI S939 PCI-E
MSI K8N Neo4 Platinum
[Szerkesztve]Az több, mint 50k újonnan. Annyiért pedig neki nem jó.
-
nemtommi
senior tag
Ezt a topikot azért nyitottam hogy ha vki alaplapot akar venni akkor ne nyisson uj topikot!
Ha topicnyitási ingerenciád van, az egy dolog, de mivel több is foglalkozik ezzel (sajnos, mert elég lenne egy is), nyertünk vele egy újabb felesleges topicot.
Ésszerűbb lett volna hozzászólni egy már létezőhöz, ha segíteni akarsz.
Ne vedd személyeskedésnek, de tele a t***m azzal, ha valamire rákeresek és kidob a kereső 10+ topicot ugyanazzal a névvel. -
Batman
őstag
Láttam és nem zártam ugy gondoltam , vagyis reméltem hogy értelmes hsz-ekkel lesz tele ez már több hw-nél is bevállt, pl: táp,vga.....
De most már erősen gondolkozom az ilyen és hasonló hsz-ek miatt. -
Pirkhoffer
csendes tag
-
jpisti
senior tag
Hi all!
Ezt a topikot azért nyittotam, hogy ha valaki egy új alaplapot akar venni, de nem tudja hogy milyet az ne nyisson új topikot!
Remélem sokan támogatják az 5letemet.
Akinek segítség kell az jöjjön ide!!!
[Szerkesztve]Húúúú bazz, mit kapsz te ezért ha egy mod meglátja
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
Egyébként csatlakozom Socket A legjobb példánya: NF7-S V2.0 -
(Kolombusz)
veterán
-
<MZ/X>
őstag
Melyik a legjobb alaplap 35k környékén? S939, PCI-e
-
Pirkhoffer
csendes tag
Nincs sok ilyen topic: Bővebben: link

Ezt a topikot azért nyitottam hogy ha vki alaplapot akar venni akkor ne nyisson uj topikot!
-
L|zsidoboz
őstag
Senkinek nem kell segítség?



Nincs sok ilyen topic: Bővebben: link

-
(Kolombusz)
veterán
Szerintem nem akar most senki azonnal alaplapot venni, mert te megnyitottad ezt a topicot. Az elgondolás nem rossz egyébként, vga-nál bevált egy ilyen topic.
Akkor hogy ne csak off legyen:
A legjobb socketA alaplap:
-Abit NF7-S (nem az nf7-s2 és stb)
-Chaintech 7NJS Zenith -
Pirkhoffer
csendes tag
Senkinek nem kell segítség?



-
Pirkhoffer
csendes tag
Hi all!
Ezt a topikot azért nyittotam, hogy ha valaki egy új alaplapot akar venni, de nem tudja hogy milyet az ne nyisson új topikot!
Remélem sokan támogatják az 5letemet.
Akinek segítség kell az jöjjön ide!!!
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
-
100 - 1
110272 - 110001 110000 - 108001 108000 - 106001 106000 - 104001 104000 - 102001 102000 - 100001 100000 - 98001 98000 - 96001 96000 - 94001 94000 - 92001 92000 - 90001 90000 - 88001 88000 - 86001 86000 - 84001 84000 - 82001 82000 - 80001 80000 - 78001 78000 - 76001 76000 - 74001 74000 - 72001 72000 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- Alaplapok, chipsetek, memóriák
- Milyen alaplapot vegyek?
- (kiemelt téma)
Ha kérdezel, feltétlenül közöld a következőket:
1. Mennyit szánsz az alaplapra?
2. Milyen hardverek alá szeretnéd?
3. Milyen méretű lapot szeretnél?
4. Milyen bővítőhelyekre van szükséged? (USB 2/3,SATA 2/3,PCI,PCI-E,...)
5. DVGA-t vagy IGP-t szeretnél használni és utóbbi esetben milyen kimeneten csatlakoztatnád a monitorodhoz (HDMI,DVI,DP) ?
6. Szeretnél tuningolni vagy nem?
7. Használt, vagy új alaplap?
8. Fontos e a lap kinézete (színe,design,rgb,...)
+1: A jövőben tervezed e a processzor cseréjét (pontos típus)/fontos e az alaplap fejleszthetősége?
Összefoglaló tele van alaplap ajánlásokkal, kérdés előtt nézz rá, sanszosan válaszra lelsz.
Ha az alaplapoddal kapcsolatos kérdésed van ami nem függ össze a vásárlással (beállítások, OC, stbstbstb...) vagy csak valami meghibásodott akkor látogasd meg az "Nem indul és mi a baja a gépemnek " illetve az "Azonnali alaplapos kérdések órája" topikot! Ez egy ajánlós/vásárlós topik!
Ha nem a témával kapcsolatos a mondanivalód, látogass el az Alaplap OFF topik-ba.
- Xiaomi 17T Pro – korábban érkezik a siker?
- Formula-1
- Milyen monitort vegyek?
- Jövő héten New Yorkban gyújtja be a SpaceX a rakétákat
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- Autós topik
- Projektor topic
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- VGA kibeszélő offtopik
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Asrock H81M-DGS R2.0 alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS ROG STRIX B550-F GAMING alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Maximus Z790 Hero alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Strix B560-F Gaming WIFI alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Asus ROG Strix Z790-F Gaming WiFi alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! MSI MAG B365M i5 9400F 16GB DDR4 250GB SSD 2TB HDD RTX 2060 Super 8GB Rampage SHIVA 400W
- iPhone 15 128GB 89% (1év Garancia)
- Akció! Lenovo Yoga X380. I7 8550H / 16GB DDR4 / 256 GB SSD.-
- Thrustmaster TMX Force Feedback Kormány szett 3 hónap Garancia Beszámítás Házhozszállítás
- LG UltraGear 27GR75Q-B IPS Monitor! 2560x1440 / 165Hz / 1ms / FreeSync / G-Sync
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest













![[kép] [kép]](http://images.google.co.hu/imgres?imgurl=http://nix.ru/autocatalog/asus/asus_mb/A8N-E.jpg&imgrefurl=http://nix.ru/news/news_viewer.html%3Fid%3D46651&h=216&w=250&sz=27&tbnid=lLqq0oCpfJAJ:&tbnh=91&tbnw=106&hl=hu&start=14&prev=/images%3Fq%3DA8N-E%26imgsz%3Dsmall%257Cmedium%257Clarge%257Cxlarge%26svnum%3D10%26hl%3Dhu%26lr%3D)
![[kép] [kép]](http://www.ebccomputers.com/images/MB-M-K8N-NEO4-F.jpg)
![[kép] [kép]](http://www.oc.com.tw/article/0309/imgs/ABIT-KV7-all.jpg)
![[kép] [kép]](http://k7jo.de/reviews/mainboards/abit/kv7/images/lieferumfanglogo.jpg)
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)


