Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darkzbane

    tag

    Eddig csak a külcsín az amit igazán láttam ,ezért gondoltam H5 turbó változatnak. Most rátaláltam hahakocka béta tesztjére, baromian idegesítő kommentátor de sok dolgot leszűrtem legalább a játékról.(Előre szólok ha nem így van sorry csak a videók alapján írom a "tesztem" vázlatpontszerűen)

    -Pöpec Grafika, javított mélységérzet és jól kidolgozott textúrák, mellé intenzívebb animációk szóval kinézetre nem lehet panasz
    -Remixelt zenék a régebbi Heroesokból,de van azért új zene is. Figyeltek rá hogy a frakcióhoz illő zenét kapjunk
    -3 fő lényszint a 7 helyett, de a képességek változatosak és más-más stratégiát alkalmazhatunk ugyanazon szintű egységeken belül is
    -3 fő nyersanyag a 7 helyett(+arany) hogy az erőforrás gyűjtögetés ne vegyen el annyi időt és több idő legyen a harcra
    -Az obeliszk a területhatárt jelző jel lett, az adott területen lévő bányákat csak átmenetileg foglalhatjuk el(amíg benne állunk) mindaddig amíg a terület Várát vagy Erődjét el nem foglaltuk [ A Tears of Asha ugyanúgy begyűjthető de nem obeliszkkel]
    -Vér és könny útja , újszerű reputációs képesség ami egyfajta orientálódást ad a sötét vagy fény oldal felé tömören, minél több pozitív vagy negatív dolgot cselekszünk annál jobban orientálódunk ezen irányok egyikébe
    -A hősfejlesztést nagyobb szabadságot ad, jól megtervezett ,akár adott feladatra összpontosított skillekel ruházhatjuk fel
    -Elsősegély sátor, ballista, lőszerhordozó már nincs ,csak a katapult maradt ami frakciónként egyedi kinézetre mindenképpen
    -Rengeteg új képesség és új egység, hogy a nagy Heroes fanoknak és tudjanak újat mutatni
    -Jelenleg a bugfixálás, a vár kinézete és multiplayer balanszolása ami még kérdéses

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák