Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gamingman

    csendes tag

    válasz kraftxld #11 üzenetére

    Hello
    Egyszer szeretném kérdezni, hogy milyen mostanában a vizsgarendszer: teszt vagy már interaktív, esetleg bizottság előtt kell vizsgázni.
    Jó pár napja nem néztem ezt a szálat, és most szerettem volna megkérdezni azt is, hogy neked milyen tapasztalataid vannak ezekkel a minősítésekkel kapcsolatban, de úgy látom, hogy konkrét nincsen.
    Ezért azt is szeretném kérdezni, hogy Te milyen megfontolásból álltál neki ezeknek a vizsgáknak, magadtól vagy ''kényszerítettek'' rá. Nekem ugyanis szintén az egyik korrábi hozzászólóhoz hasonló véleményem van: azt látom, hogy sok helyen már konkrétan odaírják, hogy MCSE (nem is MCSA) kell, kifejezetten követelmény, sőt, már több olyat láttam, hogy egy-két évnél nem is lehet régebbi (anyád). Más részről meg sokat baromira nem érdekli, hogy van-e ilyen papírod. Én magam is hasonló végzettséggel rendelkezem, mint Te, nincs felső fokú végzettségem, legalábbis ''szakmai'' nincs. Kaptam már olyan választ, hogy hát tulajdonképpen a papír az egy dolog, viszont náluk annyira toppon kell lenni a legújabb MS technológiákból, hogy tulajdonképpen nem nagyon ''zavarta'' őket, hogy van-e papír, vagy nincs. Ez egyrészről érthető (másrészről megint csak anyád) és ez nem egy világcég volt.
    A másik dolog, amit látok, és megintcsak baromira zavar, hogy tulajdonképpen a legtöbb ehlyen portás-vezérigazgatót keresnek, magyarul hülye gyereket, aki nekik a Linuxtól a UNIX-on át a Windows-okig mindent csinál, esetleg egy kicsit fejleszt is, mindez persze maximális leterheltség, és minimális honorárium mellett.
    A többiek hogy látják ezt?

Új hozzászólás Aktív témák