Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hi!King

    őstag

    Szerintem kell ez a 14 napos elállási jog, mondom ezt úgy, hogy még egyszer sem éltem vele. Mert igen, ez plusz költséget jelent, és kezdő webshoposoknál kockázatot, ugyanakkor jelentősen növeli a vásárlók bizalmát, ezzel az összforgalmat is növelve. A kereskedők meg belekalkulálják ezt a kockázatot, egyébként amúgy is nekik a nagyobb a volumenük, mint az átlag fogyasztó összes vásárlása, beleértve utóbbinak minden területet, tehát a kereskedőnél sokkal jobban szét tud terülni a kockázat.

    @pepe79
    Szvsz a fotós webshop nem pálya kis kezdőtőkével. Egy ismerősöm ip kamerás webshopot indított nulláról sok évvel ezelőtt, az tudott fokozatosan fejlődni, de ott egy-egy termék 30-40 ezer Ft-ba kerül. Be szoktam néha ugrani apróságokért az egyik, országosan 3-4 üzlettel rendelkező fotós lánc üzletébe, ott márkánként ki van rakva üveges polcokra a nagyobb márkák majdnem teljes váz, és széles obi kínálata, pro kategória is. Szerintem nem mondok sokat, hogy csak ami ki van rakva, valahol 100 millió körüli értéket képviselhet, és akkor még ott vannak a táskák, állványok, kiegészítők, meg minden más, amit hátulról hoznak. Egyszer vettem obit, azt hátulról hozták. És ez nem a legnagyobb üzletük, meg van egy raktáruk is.

Új hozzászólás Aktív témák