Hirdetés

Aktív témák

  • csabiee

    csendes tag

    Sziasztok!
    Nem tudom, jó helyre írok-e, de lényegében alaplappal lenne kapcsolatos a kérdésem.
    Szóval, egyik nap normál használat mellett (épp e-mailt írtam) egyszer csak kikapcsolt a gépem. Azt hittem áramszünet, de minden más tovább működött. Azóta nem lehet bekapcsolni. Annyit sikerül néha elérni, hogy egy pillanatra felvillan a gépházon a led, aztán kikapcsol. Párszor próbálkoztam, de tapasztaltam elektromos kisülést a vidkari környékén. Sajnos nem láttam pontosan hol, csak a villanást láttam. Ezért azóta inkább nem próbálkozok.
    Gondoltam először, hogy biztos táp. Kölcsön is kértem haverom tápját, de azzal is ugyanez a helyzet. A tápkábelt is kicseréltem, hátha az zárlatos, de az sem nyert.
    Szóval én alaplapra gyanakszom. Mert ha a proci ment volna gallyra akkor legalább bekapcsolna és sípolna...
    Nézegettem a lapot, de semmi kiégett elemet nem látok rajta, ránézésre semmi baja. Illeve annyi, hogy az egyik kondenzátor teteje meg van emelkedve, és vmi barnás cucc van rajta, de szerintem csak kosz. A mellékelt képen látható.

    képen

    Az lenne a kérdésem, hogy valakinek volt-e már ilyen, vagy van-e ötlete mi a gond, meg lehet olcsóból szervizelni? Mert egyébként lassan úgyis eladó sorba kerül, mert laptopot akarok venni. Szóval fölöslegesen nem akarok rá költeni.

    Előre is köszi! :)

    [ Szerkesztve ]

  • CoolMan

    MODERÁTOR

    válasz csabiee #1 üzenetére

    Üdv!

    A kérdésed tedd fel az Azonnali alaplapos kérdések órája topicban.
    Legközelebb kérlek, ne nyiss új topicot hanem, használd a keresőt.

    Ezt zártam.

Aktív témák