Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Sziasztok!

    Kéne egy kis segítség, mert elakadtam... :U

    Spoiler!

    Szóval annál a résznél vagyok, ahol megkapom a kis vasúti kocsit, hogy azzal autózzak az alagúton keresztül. Eljutottam egy helyre, ahol volt pár ember ( miután áttörtem egy akadályt a kocsival ), nők, gyerekek, stb. Innen gyalog futottam az iránytű által jelzett irányba ( a kocsit nem tudtam tovább használni ), ahol kiszabadítottam egy embert, néhány fegyveres kiiktatásával. Ő felül egy vasúti kocsira, és csak vár, de nem tudom mire.
    Az alagúton továbbhaladva, a jelzett irányba, el jutok egy elágazásig, ahol jobbra lehet letérni az útról, ez halálfejes táblákkal van kidekorálva.
    Na itt tartok most, ugyan is egy tüskés akadályhoz érek ahol ezek a nagy dögök vannak elterülve, ill. egy fel is van nyársalva a tüskékre. A feladat szerint ezt az akadályt át kéne törnöm egy kocsival, de én gyalog vagyok és hiába megyek vissza, nem találok használható járművet.
    Próbáltam beszállni a korábban kimentett ember mellé ( gondoltam, hátha rám vár ), de hiába, mert nem bírok bemászni hozzá, más kocsit meg nem találtam.
    Szóval mit kéne most csinálni ott, honnan szerezzek kocsit?

Új hozzászólás Aktív témák