Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zbundy

    aktív tag

    Én úgy vagyok ezzel a megérte e kérdéskörrel mindig, hogy ha annyit beleteszek, hogy órára lebontva egy ezresre kijön, akkor nekem megérte. Moziba is szeretek járni és (itt vidéken) kb 1500 ft egy film, ami másfél két óra, innen az elméletem :D Metro Exodusból az Auror Editiont vettem és most értem a Tajgához 20 óra alatt. Nekem már megérte, és tetszik is a táj, a hangulat, a játékmechanika. Hardcoreon játszom és sunnyogok ahol lehet, benézek mindenhova egy kis alapanyagért, néha meg csak megállok fotózni egyet. Úgy gondolom, aki ezt a játékot könnyű nehézségen játszotta végig csak a story miatt, annál már kimarad egy élvezeti faktor biztosan.
    Xboxon viszont ez a 20 óra alatt már legalább 10x fagyott a játék. Olvastam mástól is ezt a hibát, de olvastam olyat is akinek egyszer se volt. Érdekes, mindenesetre csak ennél a játéknál fordul elő nálam. Illetve egyszer vissza kellett töltenem egy korábbi mentést, mert az egyik bandita táborban csak a banditák árnyéka volt meg, a testük nem. Horloktak, járkáltak az árnyékok, de észrevenni nem vettek. Be is adta a leütés/leszúrás kombinációt az árnyéknál, de nyilván nem ért semmit :D

Új hozzászólás Aktív témák