Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szabi®

    addikt

    válasz juliensorel #706 üzenetére

    Köszi hát sztem akkor újra kezdem inkább,már csak annak fényében is hogy volt olyan aki a nagy "halat" is letudta győzni,(nem is tudom hogy jött rá a legyözésre,én 150 golyót rálöttem de semmi) én meg hagytam had csinálja nekem a feszkót,ezzel állandó feszélyben tartva a vizen.A kislány maciját felvettem,meg egy gitárt is,de az nem tudom hova került mert oda nem adtam senkinek.

    SPOILER a Kaszpián pályán a darú mellett jobbra van egy nagy hajó,a probléma az hogy az ellenséget likvidáltam,de a hajóban nem tudtam sem feljebb (hajó tatra) menni,sem lejjebb ahol a ketrecek vannak,ugyan akkor kinyitottam a ketreceket,a szerencsétlenek kiabálták is hogy "freedom" viszont a hajóból nem tudtam kiengedni öket,ugyan ezen a hajón van egy egy viszonylag normálisnak tünő csaj,fekszik egy kanapén,él még, de semmit nem csinál,meg se mozdul,ez valami bug lenne ? SPOILER vége.

    ReaperNah akkor meg is jöttünk SPOILER ugyanis nálam meghal a kinai mesterlövész csaj is és a társa is,plusz az én társam is a kamionos vizlopás után :F SPOILER vége.

    zalman90 Köszönöm mindekinek az átfogó segitséget,ez a jó ebbe a játékba hogy semmit nem rág a szánkba,látszik hogy nem 16 évesek voltak a cél közönség,neki ugrok megint meg ér annyit :) :R :R :R :R

Új hozzászólás Aktív témák