Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    "Én a 25 év pc-s múltammal ilyennel nem találkoztam hogy valaki letölti kipörgeti és megveszi,(azt hittem ez csak urban legend) hál istennek ha van ilyen...."
    én évek óta ezt csinálom amelyik játéknak nincs hivatalos demoja.... :B kapásból 2 játékot hozok fel: Remember Me, Railway Empire...

    7700K+2080 1440p ultra minden és azért néha be-be röccen a játék. gpu fixen 70-75 fokos... RT+DLSS nekem itt, ennél nem jött be.. ha olyan lett volna mint a BF5-ben, akkor oké... bevallom én azt is vártam, aztán látom, hogy... :U
    még csak az első résznél járok, ahol megállt a vonat... eddig tetszik, fura, a kraftolás... bugok akadnak... idétlen mozgások stb stb... megszoktam, orosz gém.. STALKER-rel mit szenvedtem anno és még mindig bugos :D... szinkron is fura.. élettelen, felolvassák... de az első kettő is ilyen volt, ha jól emlékszem....

    összességében adja eddig.... lehet be kell szereznem az ezzel kapcsolatos könyveket elolvasni :C

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák