Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Cifu #965 üzenetére

    Bennem maradt még egy két gondolat amit leírok mert ma már nem tudom mikor lesz időm fórumozni.

    1. A folytatásokról: Én arra a történetre, játékra vagyok kíváncsi ami Kojima fejében van. Mert ő ismeri csak az egész történetet. És nem arra a történetre amit 10-20 erre kijelölt ember próbál majd kitalálni az alapján, hogy vajon Kojima mit szeretett volna még elmesélni.

    2. Felfogom egyébként a te álláspontodat, hogy lehet a dolgot a Konami szemszögéből is vizsgálni. És megértem a cégek működését, céljait. Viszont azt nem értem, hogy nekem miért kellene megértenem a Konami érdekeit. Én mint végfelhasználó egy kész (jó esetben) termékért fizetek. És nem érdekel, hogy azt milyen áron hozták létre. Ugyan ez van a filmiparral is. Én fizetek a mozijegyért, de nem azért ülök be egy Marvel filmre, hogy a stúdiónak még több pénze legyen. Azért ülök be, hogy szórakozzak. Ezért azt szeretném, hogy Kojima készítse nekem a játékot úgy ahogy ő szeretné mert akkor kapom azt az élményt amit ő szán nekem. És nem érem be kevesebbel mondván "Megértem, hogy ilyen sz*r lett, szegény Konami-tól ennyi tellett". Marvel filmre sem megyek moziba, és CoD játékot sem veszek, mert számomra nincs bennük érték amit díjaznék azzal, hogy pénzt szánok rá. Míg egy Kojima féle MGS-ra elég nagy értékű pénzt hajlandó vagyok fizetni, mert a neve garancia számomra a minőségre, és a szórakozásra.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák