Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Baszki de hosszú és elnyújtott volt ez a videó :D De megnéztem.

    Innentől spoileres,nem akartam csak szavakat berakni az sp tag-be,úgyhogy inkább berakom az egész írást.
    Engem kilóra megvett ez a videó,és mivel Gray Fox az egyik kedvenc karakterem,ezért meg főleg elfogadom azt hogy Venom valójában ő az. :D
    Azt sejtettem hogy Ishmael nem igazi,pont azok az okok miatt amit a videóban is leír,ugye a hiányzó szakáll meg az ép szem pl.
    Én azt hittem hogy Man on Fire/Volgin is csak haluzás volt,de ezek szerint nem. De aztán ki tudja...
    Aztán voltak részek amiken majdnem hátraestem a székkel: a Naomi Hunter-es/Para Medic-es rész,a The Boss szobros rész,DD logó Skull Face felszerelésein,meg az egész Moby Dick-es sztori. Kojima direkt nem fejezte be a játékot? :F Bár ez utóbbit nehezen hiszem el,látva a Konami folyamatos balfaszságait...
    Az 51-es epizódos szabadság szobros képről nem tudtak magyarázatot adni,pedig tuti annak is van valami jelentősége.

    A végén lévő részt nem értettem. Most akkor Zero vajon hol látogatja meg Big Boss-t és a "medic"-et? Miért nem ismeri föl egyből az igazi Big Boss-t? Hogy kerül át Venom Ciprusra? Vagy akkor minden amit a 46-os misszióban láttunk csak átverés volt? Meg akkor konkrétan az igazi Big Boss-t nem is látjuk/halljuk a játékban?

    Remélem még lesz erről valami a közeljövőben. Az biztos nem lesz hogy Kojima kiáll és elmondja az igazságot. Ő szerintem már semmit nem fog elárulni a Metal Gear-ről,max majd a következő játékaiba rak bele olyan dolgokat amik utalni fognak nem is az MGS5 végére,de az MGS univerzumra úgy egyébként,az olyan dolgokra amiket vagy direkt nem mutatott még meg,vagy csak nem volt ideje rá belerakni az előző részekbe.

    Ja meg amúgy találtam egy videót még pár nappal ezelőtt amiben azt boncolgatják hogy Quiet valójában egy transzi Chico :DDD De rájöttem hogy a ez hülyeség mert a videó a TPP megjelenése előtt jött ki. :D

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák