Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    MGS4 kitolva. Háát...
    10/10. :D
    Egyszerűen zseniális volt ez a játék.
    A boss-ok nem voltak olyan jók mint a 3-ban,de azért így is szórakoztatóak voltak. Pl. Screaming Mantis nagyon tetszett. A Vamp-es boss fight-on meg tököltem vagy egy órát mire rájöttem mit kell... Kb. ugyanolyan baromi egyszerű megoldása volt mint a 3-ban The Sorrow-nál :DDD De jó volt ez a Beauty & Beast dolog is,egyedivé tette az egészet. Aztán persze a Liquid-es végső harc is epic volt :R
    A befejezés pedig könnyet csalt a szemembe,aztán troll Kojima egy akkora bombát b*szott az arcba,hogy leestem a székről. :Y :Y Egyszerűen zseni ez az ember. :)
    Na de hiába szép lezárás meg minden,de sok dolog kimaradt. Pl. Raiden egész sztorija,hogy hogyan lett cyborg mondjuk meg stb.? Úgy látszik újra ki kéne játszanom a Rising-ot,mert bár játszottam vele az is volt már vagy kb. 2 éve... Viszont kissé ódzkodom tőle,mert ugye nem Kojima csinálta,meg hát baromi nehéz játék :DDD
    A másik ami nem világos hogy most lehet én nem figyeltem jól,de akkor konkrétan mi lett Big Boss-al Zanzibarland után,miután Snake megöli? Mert mintha azt nem magyarázta volna meg,csak a Solidus klónos dolgot. Akkor konkrétan akit megöl Snake a Metal Gear 2-ben az nem Big Boss volt hanem egy klón? Vagy Solidus? De akkor ő hogy van benne az MGS2-ben??????? :DDD

    Következő a PW kijátszása lesz,még elég sok van belőle,de csak utána akarok belekezdeni a GZ-be. Aztán ha ezek megvannak,jöhet a Phantom Pain :R

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák