Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Hát úgy néz ki mégse fogom kijátszani emulátoron az MGS1-et,mivel a Vulcan Raven-es tankos boss közben állandóan kifagy. Sajnos más verziós se fog működni mert ez is már egy másik verzió,egy USA verzió pontosabban,az EU-s el se indult. Nem tudom a gépem hibája ez vagy a fájlé amit leszedtem,de mondjuk nagy valószínűséggel a gépemé mert más PS1 játékokkal is sz*rakszik :W
    Na mindegy nem adom fel szerintem megveszem majd USA Store-ról PS3-on,de majd csak jövő héten lesz rá pénzem. :(
    Egyébként a játék egész jó,a sztori érdekes nagyon,egy dolog ami zavar és gondolom csak én vagyok így vele az a kameranézet,hogy ilyen "felülnézetes",konkrétan sz*rt se látok soha csak a radaron vagy ha fedezékbe bújok... De gondolom direkt így lett tervezve a játék :DDD Csak idegesítő tud lenni sok helyzetben,mint pl. az is hogy nincs benne célzás,így a gránátokat meg a többi fegyvert a semmibe dobálom/lövöm el reménykedve hogy betalál majd... Egy fps kamera kéne ide,de ha jól tudom ilyen már lesz a 2. részben. :D

    Amúgy innen is megköszönöm Da Shep kolléga kedvességét amiért kisegített egy MGS HD Collection-nel,az első rész után legalább egyből ugorhatok is a következőkre :D :R

    [ Szerkesztve ]

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák