Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zkas90

    senior tag

    Engem most a Traitors Caravan fogott meg.
    Az a küldetés amikor egy teherautót kell kimenteni amit 2 páncélos kocsi kísér. Majd pedig 4 skulls csóka is védi.

    A 2 páncélos kocsit simán lekapcsolom. Viszont a skulls tagok kicsinálnak. Próbáltam lebombázni őket (fél hp-ra csökkennek). Aztán füstöt lekérni és úgy felkéretem a teherautót. Az sem segített, mert kilőtték a lufit. Aztán próbáltam tankkal szétlőni őket. Sajnos haszontalanul, mert 3x ráugranak a tetejére és kaputt.

    5x próbáltam meg eddig, mindig máshogy, de nem jártam sikerrel (no nem mintha zavarna, kifejezetten tetszik, hogy van 1 nehéz küldetés aminél még okosabb taktikát kell kieszelnem).
    Viszont most megnéztem egy videót ahol a srác lövöldözik össze vissza, aztán tankba száll és azzal is lövi őket. Ellene viszont a skulls tagok úgy mozognak végig mint a zombik. Nem is támadják meg szinte. Rám meg úgy gerjednek, mintha [ide valami csinos hölgy nevét illeszd be] lennék.

    Arra lennék kíváncsi, hogy másnak is szenvedősebb volt ez? Quiet a társam egyébként.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák