Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Az E3-as Metal Gear Solid 5 trailert látva úgy döntöttem muszáj megismerkednem ezzel a játéksorozattal. Mivel sosem volt Playstation konzolom nem volt eddig alkalmam kipróbálni egyik részt sem. Ezért pár hete úgy döntöttem elindítom a logisztikai folyamatot, amivel lehetőséget teremtek magamnak a játékok végigjátszásához. Elsőre kellett szereznem egy PS3-at, ami egy csere keretén belül könnyen össze is jött. Majd beszereznem a szükséges játékokat. Ami nem volt elérhető Xbox360-ra azt végigjátszottam PS3-on. Majd következett a HD collection. Tegnap sikerült az utolsó rész (Peace Walker) végére érnem. Ez alatt a sok-sok játékóra alatt tudatosult bennem, hogy szerintem nincs jobb, kidolgozottabb, és minőségibb játéksorozat a MGS szériánál. Engem teljesen elvarázsolt.
    Nagy segítségemre volt a végigjátszások alatt orichalcos kolléga blogjában megtalálható magyar szövegkönyvek. És a youtube-on fellelhető magyar feliratos videók amire FEARka csatornáján bukkantam.

    Ezt a fórumtémát azért indítottam, mert lassan közeleg az 5. rész megjelenése, és egyébként is rengeteg érdekes dolog van a sorozatban, amit szívesen megbeszélnék más rajongókkal is.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák