Hirdetés

Aktív témák

  • Kerdezo19

    újonc

    Sziasztok, Kérlek segítsetek.
    Céges telefonom van, korábban egy kollegámé volt a telszám. Neki van facebook profilja, nekem nincs, soha nem is volt. Samsung Galaxy J5 2017 android mobilra letöltöttem a google playbol a Messengert és a céges mobilszámmal regisztráltam. Néháyn hétig hibátlanul működött, küldtem - fogadtam üzeneteket. Tegnap lefagyott: az üzenetek megjöttek ugyan és el is mentek ha írtam, de nem tudtam függőlegesen a képernyőt görgetni az előzmények megtekintéséhez. Telefont ki-be kapcsoltam, nem segített. Egy tanácsra letöröltem a Messengert és visszatelepítettem, továbbra is facebook nélkül. A telefonszámot felismerte, jelszót nem, arra kértem emlékeztetőt, azzal beléptem. Sajnos azonban korábbi kollégám Messenger fiókjába jutok, akié korábban volt a szám. A Messengerből kilépni nem tudok, csak fel - le telepiteni. Az ő fiókja amúgy működik. Rákerestem a nevemre, tehát az ő fiókjából látom a saját Messenger profilomat, tudok is "magamnak irni", sőt mást is megkérdeztem ő is megtalálja a profilom és tud nekem irni, de de nem férek hozzá a profilomhoz. Mit lehet tenni? KÖszönöm előre is. Üdv Kérdező19

Aktív témák