Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • P.H.

    senior tag

    válasz greatchaos #153 üzenetére

    Köszönöm a(első) reakciót, nem kérdőjelezem meg. Miért is tenném, a kíváncsiság hajtott. A lap 2x1 GB alap DDR memóriával is megy, nem szükséges regECC hozzá, én egy évig sima 512M+1GB Kingmax+Kingstone-nal használtam
    Olvasni én sem olvastam jókat, de már sima DDR-rel volt akkor is vele 27 napos uptime-om nyáron, a csúcs 35 nap volt, most februárban, átlagos a 1x napos (most 12 napja megy), többnyire Windows-update a restartok okai. És mivel megszállottan Seti@Home-ot és Einstein@Home-ot is futtatok, az adatok teljes (2x100%) terheléssel értendőek.
    A CPU-kra vonatkozó árazást kicsit alulértékeltnek érzem, a 133-as FSB mellett is számítás( és nem memória)intenzív esetekben hozzák egy 3800/4200-as X2 sebességét, külön árulva (ami lehetséges, de a lap felől nézve nem érdemes) eléggé tuning-példányok, + ugye teljesen lockmentesek.

    Ezek változtatnak valamin?

    mod: kivetted a bold-ot, én kivettem az off-ot. Hogy helyreálljon az egyensúly :)


    [Szerkesztve]

    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you are still ... ˙˙˙ Real Eyes Realize Real Lies ˙˙˙

Új hozzászólás Aktív témák