Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mexel

    veterán

    válasz _Atesz #101305 üzenetére

    Mindezt elhiszem. Csak azt nem értem ha ez CWT akkor miért ajánlott? A kistesója a Hamburg ami nekem is van azt pl itt elutasítják pedig az is CWT. Nincs a konkrét darabbal probléma, csak az hogy CWT és a CWT nem ajánlott mert régen voltak rossz CWT belsők, valami ilyesmi az indok a nem ajánlott típusoknál. Akkor ez a CWT miért ajánlott? ( itt a ph-n persze, más tesztekben nem húzták le a tápokat, ott nem foglalkoznak vele kia beszállító, ha jól viselkedneka teszteken kapnak ajánlott plecsnit)
    Most pl hogy elakartam adni többen is ez miatt nem vitték el mert itt nem ajánlott a CWT. Megérteném ha ilyen CWT-ből a legtöbb hibás lenne és vinné magával a gépet ha megáll, de nekem pl az istenített Sirtec belsős Seasonic állt meg elég hamar és nem is jvították hanem pénz vissza, mert nem egyedi dolog volt állítólag. Én biztos nem veszek Sirtec belsőt most ha nem muszáj. Gari ide vagy oda sokba került így a dolog. ( mivel amikor vettem sokkal olcsóbb volt, áés ami pénzt visszakaptam ugyanarra a típusra sem volt elég, amit vettem hangosabb mint gondoltam (Hamburg) ott is bukta, plusz ha most veszek az jóval drágább lesz. Azért vettem anno sirtec belsős tápot hogy legalább 5 évig amíg gari van ne kelljen vele foglalkoznom, azóta
    meg csak költök tápokra hogy találjak egy halkat ( mert az 500-as BQ sem volt ajánlott mert az meg HEC, bár nem sok rosszat hallottam ennek ellenére arról sem )
    Most végre az új 9-es FSP, talán az jó lesz remélhetőleg, bár dobtam már ki kettő 400-as fsp-t is régebben pár évesen :)) Mondjuk azokból igen sokat szereltem be egy időben.
    Ezzel csak azt akartam írni, hogy biztos jó irány itt, hogy kb 5-8 tápon kívül semmi sem ajánlott itt teljesen fekete-fehéren egy beszállító miatt? Azért egyértelmű hogy egy vargáné és társát ne ajánlja senki vagy eg akygát, de nagyobb gyártók minden védelemmel szerelt tápjai amik teszteken jól teljesítenek talán beleférhetnek az ajánlott kategóriába. ( pl egy 500-os Pure Power BQ vagy hasonló darabokra gondolok)
    Nagyon le lett egyszerűsítve az ajánlás úgy érzem. Tudjuk meg a beszálllítót, ha nem FSP vagy Sirtec vagy delta nem vegyük, ha igen vegyük. Régen az volt az érv hogy vannak -e olyan védelmek amik fontosak és ez már döntő lehetett, vagy adott típusban gyenge minőségű kondi vagy venti volt stb, vagy láthatóan hibás alultervezett valami.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák