Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Kombat #10929 üzenetére

    Kombat: pontosan így volt nálam is, egy fostalicska 400W-os Codegen (300X) volt nálam is előtte (8 cm!), és EGYÁLTALÁN nem lett halkabb, sőt... Mondhatnám, még hangosabb is. És azért ez elég idegesítő!!! :((
    A kodegány ventijének csak frusztrálóan ciripelő volt a hangja, de a mostani FSP 350PNF-emnek meg morgó, kerregő, vagy nem is tudom, mindjárt meghallgatom, mert most egy másik gépnél vagyok. Mindenesetre nagyon nem olyan a hangja, mint amilyenre számítottam.
    Szóval ez a zajszint "átlagosnak" mondható ezen típus esetében, vagy csak sikerült kifognom valami rossz darabot??

    Szerk.: Ja, most láttam, hogy utólag szerkesztetted a hsz-t. A 40 dB azért már tényleg viszonylag soknak mondható.
    Az E2180 procim GYÁRI ventije + videokari (Sapphire HD 3850) ventije olyan halk, hogy szinte alig lehet hallani kb. 1,5 m-ről. Ha megfogom a táp ventijét, akkor szinte alig van zaja a gép alkatrészeinek (persze sajnos a vinyó elég régi, ezért hangos), viszont ha elengedem, akkor olyan zaj keletkezik, mintha egy egész szövőgyár hangját hallanám. :DDD
    Ventit viszont nem éri meg cserélni, mivel az igazán JÓ légszállítású ventik (mint korábban megtudtam) kb. 3 ezer Ft-nál kezdődnek. Ennél jobban megérné visszavinni a francba, és venni helyette egy alacsony zajszintű tápegységet. :O

    sulep: miért kellene kihúzni ahhoz minden "zsinórt", hogy leszedd a gép oldalát?? Nem értem. Érdekes módon nálam max. az oldallap csavarját kell kicsavarni, és már le is tudom szedni az oldalát, és látom, hogy hány W van a táp matricájára írva... :U
    Ezalatt a fél óra alatt, ami eltelt az első hsz-ed óta, már kb. ötször szét tudtam volna szedni és vissza a gépet.
    Amúgy én nem tudok ilyen program létezéséről. Ez szerintem szoftveresen nem megjeleníthető. De javítsatok ki, ha mégis. :K

    [ Szerkesztve ]

    Sk8erPeter

Aktív témák