Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • outsiders

    aktív tag

    válasz agabe #66 üzenetére

    Remélem Pesten találok valahol kirakott darabot, hogy megnyomkodhassam, kíváncsi vagyok a Razr-re. Tartozékok nélkül xxl gsm-nél 90ért lehet kapni 2 év gyári garival. Angol nyelv nem gond, mindig avval használom a mobilokat. 90 vs 105 azért már difi, azért gondoltam rá. S2-es a fő befutó egyelőre, de nyitott vagyok más alternatívákra is. Remélem találok rá valami jó kis tokot ami azt a förtelmes műanyag keret nagy részét eltakarja és védi is :P

    Premete: Köszi az infókat a Razr-ről :R Nézegettem az Atrix 2-t, de valahogy elég kevés szaladgál belőle. Plusz gyári garival nem lehet kapni csak boltival, ahol eddig néztem. 110ig megvan rá a keretem, nem tartom pénzszórásnak a dolgot, akkor vennék egy sima Ace2est hogy alacsonyan tartsam a költségeket :B

    Plusz 1 kérdés: Galaxy Nexust lehet valahonnan gyári garival venni? Elég magas vagyok, nagy a tenyerem is, nem vágna földhöz az a kis növekedés. A támogatás meg azért gondolom mellette szól. Nem gáz a korlátozott memória is, nem szokásom filmezni rajtuk, zenére is külön mp3 lejátszót használok.

    [ Szerkesztve ]

    Az interneten vitatkozni olyan, mint a paralimpia: ha nyersz is, retardált maradsz.

Új hozzászólás Aktív témák