Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • decoati

    aktív tag

    Háj skacok
    teljesen láma vagyok az okostelókhoz, (és a telókhoz általában, saját részre kb. 10 éve vettem legutóbb) de most úgy néz ki hogy veszek magamnak egyet kriszmöszre. Újat, vmelyik szolgáltatónál valami előfizetésest részletre, max. kb. 30 beugróval, max. kb. 10 havidíjjal (előfizetés+net+részletfizetés) amit szánnék rá.
    Ami kell: wifi, normális mail kliens, normális naptár, valami jegyzet-szerűség, legjobb lenne amit a google-s cuccokal szinkronizálni lehet, mivel azokat nap mint nap használom. GPS, nem annyira navigációhoz, inkább valami tracking-szerű. PDF olvasó. RSS. Normális összeszerelési minőség. Megbízható, stabil, következetes cucc. Taccsszkrín. Normális üzemidő.
    Ami nem ártana: 800x480, amoled, kapacitív érintőkijelző, multitouch, flash, divx/xvid, aránylag normális sebességű/minőségű fényképező.
    Ami nem kell: twitter/fészbúk/iwiw/májvip/anyámkínnya kliens. Fizikai bill., rádió, tévé, irc, msn. Játékok. HD video rögzítés.
    Dilemmáim: A Samsung Wave baromi szimpi, csak ez a bada... nem 1-2 év múlva szeretném használni a telót, hanem most. Bár az 1.2-es badáról szóló összehasonlító videók azért nem gyengék, de nem tudom hogy egy ilyen külön utakon járó cuccmó mennyire teljesítené a mail-kezeléssel kapcsolatos kritériumokat. Az xperia x10 sem rossz, de mikor lesz ebből Froyo (ami elnézve a 2.1 vs. 2.2 videókat, azért nem gyenge különbség). Az androidos Samsungok (SGS) meg olyan szerencsétlenül néznek ki... az a rakás műanyag... ráadásul mintha azt olvastam volna hogy root+bugfix (vagy vmi ilyesmi, frászér' nekem kell hekkölni?) nélkül rendesen bugzik. Bár tény hogy az androidban nagyobb potenciált látok mint a vetélytársaiban.
    Érdeklődve várok minden építő jellegű iránymutatást, előre is thx.
    Ati

    család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

  • decoati

    aktív tag

    válasz tariattila #15632 üzenetére

    Hm... hát ha bombabiztossá lehet tenni, végülis... bár gondolom ezt jelzi a "Galaxy S :SztupY_FroYo_xwjpm3.0 +universal lagfix kernel0.3" aláírás.

    család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

  • decoati

    aktív tag

    válasz tariattila #15637 üzenetére

    na! ez érdekes!
    Mennyit változtat a dolgon hogy lassan kijön az előfizetéses telókra is a 2.2? Úgy értem valszeg még megvárom a karácsonyi acciózásokat (hátha addig beesik a képbe még valami), de addigra gyanítom már hivatalosan is lesz froyo. A hivatalos ver. stabilitását gondolom akkor lehet majd megvizsgálni, de ha nem lesz megfelelő, a te megoldásod mennyiben veszélyezteti a készülék garanciáját?

    család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

Aktív témák