Hirdetés

Aktív témák

  • Mentha

    csendes tag

    Kedves Naplóm! Najó ezt nem majd talán soha :)
    Megfogadtam spannal (TexT-Boy) hogy csinálunk ilyen cuccot... mer ő csinált má régen aztán befejezte...
    Amúgy ma regeltem prohardverre, júl zúzom mi? má blog is meg PH!őstag is... najó az még nem :DD de talán majd eccer, de annyira csak nem leszek magányos hogy má ilyen kurvanagy őscuccos legyek...
    Nah pár szó rólam és körülöttem élő emberekről, aztán holnaptól napirendre bontom a dolgot :))
    Családom: Apám: Rácz László: A foci az élete, pályafutása legcsúcsán (1980-85) a Vasasban játszott... elötte BKV Előre... felfigyeltek rá a 'nagyok' szerződést ajánlott az MTK a Fradi és a Vasas... de amilyen hülye volt az utóbbiba ment... Magyar Kupát nyertek meg minden ilyesmi cucc... Amikor vater játsztt Vasasban akkor ismerkedett meg Annyámmal, Ő akkor a Vasas ifi csapatában kézizett.Jelenleg Apám a BKV Előre (nb1b) edzője, még amatőr szinten űzi az ipart: Szabadkikötö SE (blasz1)... Akkor most: Anyám: Ő a kéziből élt. Pályafutás csúcsán a Vasasban a Goldbergerben és még pár régebben nagymúltú csapatban játszott általában nagy sikerrel... Jelenleg egy műanyag nagykerben dolgozik, mellette Taksonyban kézizik (nb2). Nővérem: 25 éves, féltestvérem, közel állunk egymáshoz, bár soha sem laktunk együtt, de imádjuk egymást, általában heti egyszer találkozunk. Rájfájzen bankban dolgozik, mellette tanul, mellette kosarazik...
    2.os voltam amikor szüleim váltak. apám maradt régi lakásban, én anyámmal jöttem mamámhoz... aztán 4.es voltam amikor vissza az egész mer béke meg minden. most ugyebár 8.os vagyok, és 2 hete költöztünk el megint... jó itt végülis :))
    Van egy barátnőm is akit nagyon imádok, de úgy gondolta hogy inkább kerüli a nyilvánosságot, úgyhogy róla nem fogok sokat írni...
    És hát Én: 1991.04.29.én láttam meg a napvilágot bp-n. ha így részletezném a dolgokat akkor eltartana sokáig szal csak pár szó rólam is... fociztam 7 évig, de sérülés, aztán parás visszatérés, és most csak sulisfoci... immáron 2 hete vidéki vagyok :D. szigetszentmiklós... csepel alatt lakom 2 kilométerrrel. csepel = 21.ker. a herman otto általánosba járok, szeretem a sulit, egy-két barát, sok haver, sok span, tanulni nem szeretek, bár 4.3as körüli vagyok, ennyi volt az átlagom 8. félévben. általános jellemzésem: text-boy: ''szép, beképzelt, szerelmes, only vivi love, kics pöcs és szerény :DD''; én magamról: jófej, aranyos, szeretni tudó, jóképű, vicces, néha kicsit egó, néha félre értem a dolgokat <<< talán legrosszabb tulajdonság, olyan aki nincs rosszban senkivel. <<< talán ez a legjobb tulajdonság...
    legjobb barátaim: zsolti, peti, dani (text-boy)... sorrendet ne nézzetek!!!!!
    zenei izlés: underground rapp, techno, dance...
    film: halálos iramban, halálosabb iramban, üvegtigris...
    márka: puma, sony ericsson

    nah ennyit mára, holnaptól majd napi felbontással írok.
    respekt, peace all! :DD

    Sony Ericsson - The Future

Aktív témák