Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Noukoum

    veterán

    válasz ForRedGlory #65 üzenetére

    Meg nincs is rá szükség.

    jack -> tws
    micro SD -> alapból nagy tárhely + felhő + nagy sebességű usb c
    értesítési led -> aod

    „Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

  • bteebi

    veterán

    válasz ForRedGlory #65 üzenetére

    Értem én, csak nem tudok egyet érteni vele... Nekem amiatt fontos a microSD, hogy ha bármi is lenne a telefonnal, pl. téglásodna, meghalna a flash, akkor is ami a microSD-n volt, az megmarad. Emiatt eleve nem igazán szeretek képeket és/vagy videókat a belső tárhelyre menteni. Kiveszem a kártyát, és minden oké, mehet akár szervizbe, akár a kukába. File-ok tárolásához meg egyszerűbb olvasási feladatokhoz (zenék, videók lejátszása, képek nézegetése) nem kell GB/s-es sávszélesség. Aztán ha másik telefont veszek, akkor csak kivestem a microSD-t, és átrakom abba. De akár egy kártyaolvasóba is, akár laptopba, akár asztali gépbe.

    #74: Ezek is jogos, érthető szempontok. Nekem még szerencsére nem ment tönkre microSD/SD kártyám (vagy csak még nem tudok róla :DDD), pen drive-om viszont már több is. Én épp a belső tárhely megdöglésétől tartanék. Ma amúgy már gyakorlatilag minden telefon dual SIM-es, szóval hely lenne a microSD-nek, csak nem akaródzik belerakni. Mert nehogy már 20-30 ezerért bővíts fél terával, ha ugyanazt megveheted a gyártótól is forrasztottan, 100-150 ezerért. :DDD Én amúgy úgy vagyok a különböző bővíthetőségekkel és fícsörökkel (pl. Jack csatlakozó, infra, FM rádió), hogy igenis legyenek benne a telefonban, max. majd eldöntöm, hogy akarom-e használni. De ne a gyártó döntse el helyettem előre, és pláne ne a saját anyagi szempontjai, vagy "trendiség" miatt. A Jack csatlakozó kihagyása miatt én amúgy kb. az összes gyártót megbüntetném.

    [ Szerkesztve ]

    Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

Új hozzászólás Aktív témák