Hirdetés
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- VR topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Nyomtató topik
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Senki sem beszél róla, de újra elérhető két 30-as sorozatú GeForce
- A kilohertzes monitor és a pehelykönnyű kézikonzol varázsa
- Épített vízhűtés (nem kompakt) topic
- OLED TV topic
- Alaposan kitett magáért a Noctua idén is – Computex 2026
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
volandy
senior tag
Gsmarena-n gondolom a jüanból átszámolt árak vannak feltüntetve még, elgondolkodtató:
X200 - about 560 euro
X200 Pro - about 690 euro
Jó drágán szállítják Európába, ha mire ideér 1000 és 1300 euró lesz belőle
Amúgy eddig lelkes voltam a Pro mini iránt, persze az pont nem jön szomorodjanak meg. Bár követve a fenti számítást az ~1200 euró lenne *410 Ft = 492e *áfa 1,27 (?) = 625 ezer HA-HA-HA
ennyit már nem érne.Marad az egyetlen versenyző a placcon a Pixel9.
ASUS Zenfore 10?
-
ofgm
tag
“A vivo magyarországi piacra lépésével egy új szintre emeli a mobilhasználati élményt, amelyben a minőségi kameraélmény, a lenyűgöző innováció és a prémium szolgáltatások központi szerepet kapnak.”
Ezt olvasva igencsak megörültem, hogy jön a Vivo X200 Pro telefon
Aztán rájöttem, hogy a Vivo is a középsz@r modelljeit hozza ide, felsőközép áron
Vajon mit jelenthet náluk az "új szintre emelt mobilhasználati élmény"
Meg lehet dobni a mobiljukkal a pandát az állatkertben
A legnagyobb baj, hogy nincs globál változat így a B20 hálózatot még csak véletlenül sem támogatott. Pedig lehetne rendelni több kínai weboldalon is...
-
Donki Hóte
veterán
Nem tudott gyökeret verni az Oppo és a Realme sem itthon, a Vivo sem fog. Az Apple az Apple, a Samsung nagyon kiterjedt hálózata hatalmas előny, a Xiaomi évtizedes előnyben van. Ezek hárman lefedik a piac 80+ százalékát, a többieknek csak morzsák jutnak, ezen a Vivo nem fog tudni változtatni.
Nem tudott gyökeret verni az Oppo és a Realme sem itthon, a Vivo sem fog.
Hát igen, úgy nem lehet gyökeret verni, mint ahogyan nálunk a Realme próbálta
Bejöttek nagy elánnal, nagy marketing kampánnyal, nyitottak boltot is. Aztán Kínában szépen lassan elfelejtették hogy létezik egy Magyarország nevű hely, elfogyott a készlet, elfogyott a lendület, ma már nem is igen árul komoly bolt Realme telefont.
Ha így lesz a Vivo-val is, akkor semmi értelme nekik itt próbálkozni
-
zorzy4
addikt
-
Ixion77
addikt
-
janeszgol
félisten
Nem tudott gyökeret verni az Oppo és a Realme sem itthon, a Vivo sem fog. Az Apple az Apple, a Samsung nagyon kiterjedt hálózata hatalmas előny, a Xiaomi évtizedes előnyben van. Ezek hárman lefedik a piac 80+ százalékát, a többieknek csak morzsák jutnak, ezen a Vivo nem fog tudni változtatni.
Ezt én is így gondolom. Ha nem villant valami érdekeset nincs esélye.
-
Sgr_A
addikt
Habár jobb a kamerája a V40-nek, de annyival nem, mint amennyivel többe kerül egy Realme GT 6T-nél...
Olyan 140e körül nem lenne rossz vétel.
Az IQOO szériát miért nem hozzák be? Ázsiában azok elég jó ár/érték arányban vannak...
Egyébként eddigi legjobb telefonom a Vivo volt, pedig cégesként szinte mindig a Samsung S széria csúcs-1 ét kapjuk ( avagy az egy évvel korábbi csúcsot)..Most épp S22 van nálam.A realme-t egy helyen látom, az alzánál 184-ért
-
Cassi
őstag
Nem tudott gyökeret verni az Oppo és a Realme sem itthon, a Vivo sem fog. Az Apple az Apple, a Samsung nagyon kiterjedt hálózata hatalmas előny, a Xiaomi évtizedes előnyben van. Ezek hárman lefedik a piac 80+ százalékát, a többieknek csak morzsák jutnak, ezen a Vivo nem fog tudni változtatni.
-
edward2
addikt
X200as széria ára viccnek jó.
-
Gibo
senior tag
Habár jobb a kamerája a V40-nek, de annyival nem, mint amennyivel többe kerül egy Realme GT 6T-nél...
Olyan 140e körül nem lenne rossz vétel.
Az IQOO szériát miért nem hozzák be? Ázsiában azok elég jó ár/érték arányban vannak...
Egyébként eddigi legjobb telefonom a Vivo volt, pedig cégesként szinte mindig a Samsung S széria csúcs-1 ét kapjuk ( avagy az egy évvel korábbi csúcsot)..Most épp S22 van nálam. -
joey04
titán
-
hdavid1
aktív tag
Következő telefonnak kinéztem magamnak a Motorola Edge 50 Pro-t, ami speckók terén szinte megegyezik a Vivo V40-el, csak míg ez újonnan 170k, addig a már pár hónapja piacon lévő Edge 50 Pro hivatalos ára most is 240k. Érdekes! Remélem egyszer az is leesik 170k körüli árra, mert 240k-t egyszerűen nem ér.
Üzemidő miatt én biztos a V40-et venném, ilyen árkülönbségnél meg főleg.
-
nightshadow
veterán
Következő telefonnak kinéztem magamnak a Motorola Edge 50 Pro-t, ami speckók terén szinte megegyezik a Vivo V40-el, csak míg ez újonnan 170k, addig a már pár hónapja piacon lévő Edge 50 Pro hivatalos ára most is 240k. Érdekes! Remélem egyszer az is leesik 170k körüli árra, mert 240k-t egyszerűen nem ér.
-
paatrick
őstag
Gsmarena-n gondolom a jüanból átszámolt árak vannak feltüntetve még, elgondolkodtató:
X200 - about 560 euro
X200 Pro - about 690 euro
Jó drágán szállítják Európába, ha mire ideér 1000 és 1300 euró lesz belőle
Amúgy eddig lelkes voltam a Pro mini iránt, persze az pont nem jön szomorodjanak meg. Bár követve a fenti számítást az ~1200 euró lenne *410 Ft = 492e *áfa 1,27 (?) = 625 ezer HA-HA-HA
ennyit már nem érne.Marad az egyetlen versenyző a placcon a Pixel9.
-
yanna
addikt
Én meg mint egyszerű felhasználó meg csak a fejemet kapkodom a sok márka rengeteg típusa között. Nem tudom ez jó nekem, vagy nem.

-
csakany2001
senior tag
"Szerintem annak ellenére, hogy sokan mondják hogy jó lenne kisméretű csúcstelefon mégsincsenek elegen"
A Galaxy S24-ből sok millió fogy, pedig kisebb mint az X200 Pro Mini.Xiaomi 14, Pixel 9 Pro, iPhone 16 Pro most így hírtelen.
Még piacon az S23 is, szóval azért akadnak + Pixel 8A is kifogható jó áron.
Igazából egy belépős telefonra lenne leginkább szükség, egy Redmi Note 13 Pro-t megnéznék Xiaomi 14 méretben pl. és gyakorlatilag minden kategória le van fedve.
Valós utódja csak a Mini-s iPhone-nak nincs, de azt eleve nem pótolná ez a Vivo telefon sem. -
realist
őstag
A mini marad kínában, az x200 pro pedig várhatóan 1300 EUR???
lol
-
rdt89
veterán
-
Ixion77
addikt
-
Plug Life
senior tag
“A vivo magyarországi piacra lépésével egy új szintre emeli a mobilhasználati élményt, amelyben a minőségi kameraélmény, a lenyűgöző innováció és a prémium szolgáltatások központi szerepet kapnak.”
Ezt olvasva igencsak megörültem, hogy jön a Vivo X200 Pro telefon
Aztán rájöttem, hogy a Vivo is a középsz@r modelljeit hozza ide, felsőközép áron
Vajon mit jelenthet náluk az "új szintre emelt mobilhasználati élmény"
Meg lehet dobni a mobiljukkal a pandát az állatkertben
„Vajon mit jelenthet náluk az "új szintre emelt mobilhasználati élmény?”
Semmit, marketing bullshit 😂
-
Juhaszatti
addikt
"Szerintem annak ellenére, hogy sokan mondják hogy jó lenne kisméretű csúcstelefon mégsincsenek elegen"
A Galaxy S24-ből sok millió fogy, pedig kisebb mint az X200 Pro Mini. -
janeszgol
félisten
A V40 nem lenne rossz, de pár tesztet megnézve kamerában elmarad mondjuk az A54-től, A55-től. De majd meglátjuk!
A V40 SE két kiszerelésében az oled panel dicséretes, más jót nem lehet róluk elmondani.Ez a baj, hog "új" márka, de nem érdekes a palettája. Ugyan az a klisé, mint a többieké. Anno a Xiaominál, Huawei-nél nem így volt (pláne az előbbinél nem volt így).
Az X200 Pro Minivel sem hozták volna el a technológiai érdekesség díját, de legalább valamit mutattak volna. Vagy a többi X200-al. Hogy versenyre keljenek a csúcsban, ha már a HMD egy beszari cég. -
Donki Hóte
veterán
“A vivo magyarországi piacra lépésével egy új szintre emeli a mobilhasználati élményt, amelyben a minőségi kameraélmény, a lenyűgöző innováció és a prémium szolgáltatások központi szerepet kapnak.”
Ezt olvasva igencsak megörültem, hogy jön a Vivo X200 Pro telefon
Aztán rájöttem, hogy a Vivo is a középsz@r modelljeit hozza ide, felsőközép áron
Vajon mit jelenthet náluk az "új szintre emelt mobilhasználati élmény"
Meg lehet dobni a mobiljukkal a pandát az állatkertben
-
rdt89
veterán
Jöhetne a V40 Pro is akkor már
-
hdavid1
aktív tag
Xiaomi 13-14-15 is kicsi végülis, mégis fogyott azért azokból is. Mondjuk a Vivot senki nem ismeri nálunk kb.
Meg az az 1300 eurós ár se túl vonzó.

A V40 viszont egész jónak tűnik.
-
kovta23
tag
Szia!
Igen így van. De lehet Kínában a kevésbé érdeklődő tömeg így is milliós léptékű Európán meg százezres. Amúgy passz.
Én örülnék ha jönne -
kovta23
tag
-
g-thomas
senior tag
Ennek ellenére akkor sem feltétlenül logikus a döntés, mert épp az ázsiai piac, ahol jobban mennek a nagyobb képernyős mobilok és elvileg az európai jobban vevő a kisebb képernyőre, még akkor is, ha "hangos kisebbség"
-
yuing
őstag
A V40 a Yettel kártyás csomagban 170k, annyiért egyébként korrekt csomagnak tűnik a specifikációk téren.
-
yuing
őstag
-
Szena67
aktív tag
Jó volt a kínai Vivo beszámoló. Csak egy észrevétel a Zeiss nevet c-vel ejtjük, merthogy német cég, amit Carl Zeiss alapított. Na ezek ilyenek C=K és Z=C.
-
kovta23
tag
-
hdavid1
aktív tag
Információink szerint az X200 Pro mini nem fogja elhagyni Kínát,
Sajnos.Emögött milyen logika állhat?

Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Revolut
- Tőzsde és gazdaság
- sziku69: Szólánc.
- Okos otthon - Home Assistant, openHAB és más nyílt rendszerek
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Windows Insider Program
- Honor Magic8 Pro - bevált recept kölcsönvett hozzávalókkal
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- További aktív témák...
- Iphone 15 Pro Natural Titanium 128GB Független + Ajándék Pitaka tok
- Honor magic 8 lite 8/512GB dual sim fekete mobiltelefon
- Samsung Galaxy S25 ultra 512GB titánium szürke (Titanium Gray)
- Új, bontatlan, iPhone Air gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- AKCIÓS! Új, csak kipróbált Motorola Moto G77 8GB/256GB - 1 év garancia
- Motorola G60 / 6/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- AKCIÓ! ASUS Z170 i7 6700K 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660Ti 6GB Rampage SHIVA DeepCool 400W
- Apple MacBook Pro 16 (2021) 16GB/512GB használt, karcmentes 87% akku, 191 ciklus
- Eladó egy GA-H55-UD3H ATX alaplap+i3 cu van benne + ram
- Honor Magic 8 Pro 512GB Black - Karcmentes állapot - 2029.02.26 garancia
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

ennyit már nem érne.
lol


