-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
Dr. Akula
félisten
-
#54625216
törölt tag
-
Dr. Akula
félisten
-
#54625216
törölt tag
-
Dr. Akula
félisten
"Arról nem is beszélve hogy nem ér annyit a munkája, nem ő dolgozik, ő csak hajcsárkodik a dolgozók felett."
"A túlfizetést is szabályozni kéne, és inkább a dolgozók között szétosztani azt a pénzt, amiért ők dolgoztak meg."
És most Te is idézhetsz tőlem, hogy én mikor érveltem amellett, hogy a másoknak járó pénzt adják inkább nekem."Látom nagyon szereted költeni mások pénzét"
-
#54625216
törölt tag
"Arról nem is beszélve hogy nem ér annyit a munkája, nem ő dolgozik, ő csak hajcsárkodik a dolgozók felett."
"A túlfizetést is szabályozni kéne, és inkább a dolgozók között szétosztani azt a pénzt, amiért ők dolgoztak meg."
És most Te is idézhetsz tőlem, hogy én mikor érveltem amellett, hogy a másoknak járó pénzt adják inkább nekem. -
Dr. Akula
félisten
-
#54625216
törölt tag
-
Dr. Akula
félisten
-
#54625216
törölt tag
-
Dr. Akula
félisten
-
#54625216
törölt tag
Állítólag 47.000 Ft-ból is meg lehet élni, szóval a majd 100 milka, és az is dollárban igencsak túl van fizetve. Arról nem is beszélve hogy nem ér annyit a munkája, nem ő dolgozik, ő csak hajcsárkodik a dolgozók felett. "Kész van már?" Ez csak a vadkapitalizmus hibája hogy meg lehet tenni. De hát a kábszertermesztést meg a gyilkosságot is meg lehet tenni, de attól még nem szabad. A túlfizetést is szabályozni kéne, és inkább a dolgozók között szétosztani azt a pénzt, amiért ők dolgoztak meg.

-
Dr. Akula
félisten
Állítólag 47.000 Ft-ból is meg lehet élni, szóval a majd 100 milka, és az is dollárban igencsak túl van fizetve. Arról nem is beszélve hogy nem ér annyit a munkája, nem ő dolgozik, ő csak hajcsárkodik a dolgozók felett. "Kész van már?" Ez csak a vadkapitalizmus hibája hogy meg lehet tenni. De hát a kábszertermesztést meg a gyilkosságot is meg lehet tenni, de attól még nem szabad. A túlfizetést is szabályozni kéne, és inkább a dolgozók között szétosztani azt a pénzt, amiért ők dolgoztak meg.
-
Alaaf Pi
őstag
Pedig traktorban nem annyira presztízs, mint autóban. És közük sincs már egymáshoz sajnos. Minőséget nem véleményezek, sem a Lambo, sem a traktorok nem ismertek számomra e téren.
-
Solten
őstag
-
azbest
félisten
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.én is csak nevetek, amikor a kis suhancok lóbálják a sluszkulcsot. Általában elhallgatnak, amikor leteszem a lambó kulcstartóját az asztalra. Bár igaz, akkor azért idegesek szoktak lenni, ha elfelejtem leakasztani az ekét indulás előtt és meghúzza a sportkocsijukat /s
. -
#54625216
törölt tag
A megválaszolt hozzászólás már nem elérhető.
-
Solten
őstag
Almaeknak van penzuk a legjobb ugyvedekre...
-
azbest
félisten
Megint egy class action lawfirm?
Fognak egy csövest, akinek van pár részvénye és a nevében indítanak egy pert a cégvezetés ellen. Ha találnak egy bírót, akinek van kellő hátsó motivációja (politikai vagy más seggfájás), akkor ha a bíróságon sikerül végigverni és megsemmisítik a kompenzációs részvényes szavazás eredményét, akkor a kap vagy 10%-ot a megsemmisített juttatás értéke után az ügyvéd, amit a céggel ( =részvényesekkel) fizettettek ki. Persze állítólag a résztvényesek védelmében. A csöves meg kap pár ezer dollárt.
Persze ilyet normális államban nem csinálnak, mert a vállalkozások gyorsan elmennek az ilyen korrupt összejátszásos helyről. Most is van egy ügyvéd, aki már dörzsöli a tenyerét egy 5 milliárd dolláros csekk reményében. De annyira gáz az ügy, hogy még a haterek sem nagyon merik felhozni.
-
bollokcs80
Korrektor
Majd ha ráérek sajnálom.....csak sok a dolgom.
-
Oldman2
nagyúr
Szegény Tim, nem is kapott túl sokat...
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- -68%OFF HP Spectre x360 14 (14-ef2276ng) i7-1355U/16GB/1TBSSD/3K 3000X2000 Amoled
- Új Asus 16 Vivobook WUXGA IPS Intel Core 5 120U 5.0Ghz 10mag 16GB 512GB Intel Iris XE Win11 Garancia
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- Apple iPhone 14 128GB Starlight Használt 100% akkumulátorral
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Red -2 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS5465, 91%AKKSI
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest



