Hirdetés

Aktív témák

  • reg1

    tag

    Sziasztok!


    Azon hozzáértő emberek véleményét kérném ki akik valóban foglalkoztak ill. foglalkoznak ilyen programokkal,Köszi


    Nos,mint mondottam olyan progit keresek amivel wav vagy mp3-akat lehet összemixelni megamixnek!
    FONTOS hogy nem Dj mixer kellene mert az van dögivel ,hanem olyan progi amivel sebészi pontossággal a hangsávokat lehet nagyítani,egybe lehet tolni a jelszinteket, a hangmagasságokat egybehozni, stb....
    Eddíg a MAGIX music maker 3.0 -t használtam de nincs olyan funkciója hogy bizonyos részeket kivágjak, vagy azonos hangerőre hozzam az összeillesztett számokat!

    Szóval amennyiben tudtok ebben segíteni akkor írjátok, minden segítséget előre is köszönök!

    Két windowsos PC beszélget. - Te, tudtad, hogy mi kompatibilisek vagyunk? - Mi van?

  • e-biza

    őstag

    válasz reg1 #1 üzenetére

    SonicFoundry ACID Pro
    [L]http://www.sonicfoundry.com/products/acidfamily.asp[/L]
    vagy
    MixMaster
    cimét nem tudom

    Liƒє is too short. - http://www.lowcostdomain.eu

  • Cane

    őstag

    válasz reg1 #1 üzenetére

    Csatlakozom az előttem szólóhoz. Az Acid tényleg jó kis proggy!

    ▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

  • KovacsUr

    addikt

    Pro Tools :t

    So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

  • szesa

    senior tag

    Szinten SF-tol a: Vegas Audio vagy vegs Pro, egyszerubb a kezelese mint az acidnak, de ugyvelem nem tud annyi mindent, es kisse mas rendszeru is.

    Tobb savos kevero, savonket eq es effekt, grafikusan is, acid is tudja ezeket.
    Egy hianyossaga a Vegas-nak, hogy nem lehet a zenek sebesseget gyorsitani/lassitani, egy beallitott ertek lesz rendelve a zenekhez (ahany reszletet bevagsz, annyi sebbesseg lehet), de pl igy nagyon nehez megoldani a felgyorsulas/lelassulast mert csak egyfelekeppen oldhato meg: a gyorsulos szamot szet kell darabolni kis reszletekre, es egyenekent beallitani a ebesseget egyre gyorsabbra (tk nem gyorsul a lejatszas csak a reszlet hosszat csokkenti ugyan azon ido alatt). De van hozza sok effekt (alapbol nincs :>) es azok kozt van pl ilyesmi amivel ez megoldhato, egyszerubben viszont az se egyszeru mert ott mint effekt fog gyorsulni igy az erdetit le kell keverni es ha tovabbi effekteket akarsz ratenni - marpedig akarsz mert az EQ is effektkent uzemel - az effektet kell effektezni igy mar kicsit gazos :)

    Pl ha egy olyan akarsz letrehozni amit egy bakelittel minden nehezseg nelkul meg tudsz csinalni - egy gyors scracth vagy felprogetes - az itt maceras, ha digitalisan akarod eloallitani...acid-ba se olyan egyszeru, bar megamixhez ha pl allando utemnek haterrdobokat hasznalasz mindenkeppen acid a nyero, vegasba nehezebb szinkronba hozni, de ettol fuggetlenul kicsit egyszerubb a kezelese, es frankon profi mixeket lehet osszehozni vele (mar vagy egy tucatot csinaltam, bar igaz nem megamixek...)

    De megamixhez en is az acidot ajanlom.

    -

Aktív témák