Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sinick

    senior tag

    Sziasztok!

    Gondolkodok egy MED1000X3D megvásárlásán, a geeks.hu-n olvastam a tesztet. Egy új 50GT60 plazmára dugnám rá, helyi 100-as hálón érném el Windows 7 PC-ről a tartalmát.

    Néhány kérdésem lenne:
    - Egy 3 vagy 4 terrás WD Red-et tennék bele. Kezeli? (Azért Red-et, mert állítólag NAS-ba szánták és kevésébé rezonál illetve strapabíróbb.)
    - Olvastam egykét gyerekbetegségről. Ezeket orvosolták? (Pl. jukebox a magyar filmekre nem keres, többrészes filmeket nem helyezi sorba, stb.).
    - A fényképeket bélyegképként meg tudja jeleníteni? (Pl. egy ismerősöm páréves dune-ja nem tudja ,ezért is zártam ki a nude-t.)
    - Mennyire szabad ideoda hurcolni? (Nem igazán az a hordozható fajta a kinézete, de nem is olyan nagy, hogy nem tudnám néha hozni-vinni pl. nyaraláshoz vinném magammal, ha a gyerekek mesét akarnak nézni, stb.)
    - Milyen gyakran adnak ki firmware-t? (Vagy jól sikerült és nem kell toldozni foldozni.)
    - Fel- és lekonvertálás milyen jó? (Írják, hogy jobb a tévére bízni, de én régebbről pont fordítva tudom)
    - Ismert gyengeségei? (Wi-Fi és zenelejátszás nem kell, 3D lejátszás és DLNA még nem tudom, jukebox és youtube netezés valószínűleg)
    - Más alternatíva? (Én nem tudok, de ha van akkor beépített HDD, fényképeknél bélyegkép kezelés, passzív hűtés, illetve HDMI mellett RCA, video/s-video és ethernet legyen rajta)

    Más kérdés most nem jut eszembe!

    Köszönöm: sinick

Új hozzászólás Aktív témák