Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z123456789

    addikt

    válasz Monngoose #6358 üzenetére

    Egyébként remek témánál vagyunk. Én korábban azt a segítséget kaptam hogy az audio beállításnál a HDMI Auto legyen, az spdif pedig továbbküld. Mondjuk én csak HDMI-vel használom a hangokat, és minden mást is. Ha jól gondolom akkor ez a spdif beállítás nálam tök felesleges.
    Akkor viszont lehet hogy rosszul emlékszem, és a HDMI-t ajánlották továbbküldésre. :F Hogy mindent az AVR dekódoljon.
    Lehet hogy ezt felteszem a házimozis topicban is.

    Amiért jó hogy erről beszélünk az a következő:
    elkészültem életem leghosszabb videójával, mondhatni filmjével. Tegnap megnéztem, és a 44 perces film 20. percénél elkezd csúszni a hang. Rettenetesen idegesítő. :((( Nézhetetlen. És egyre rosszabb. Az elején még jó, a vége felé már szörnyű. A videó 60fps-sel készült, úgy is lett kirenderelve, ki is írja az infót hogy 60fps. A PC-n/tableten lejátszva tökéletes a hang. Csak a MED nem játsza, pedig jó lenne, mert hétvégén arról szeretném vetíteni. :(( Próbáltam az audio menüben a beállításokkal játszani. Amikor azt az AC3-at állítgattam, mintha javult volna kicsit, de még így sem volt pontos. Van valami ötletetek hogy mit kezdhetnék vele? Nagyon fontos lenne. :( :R

Új hozzászólás Aktív témák