Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ipgirl

    tag

    Volt blogom, de eltűntettem. Az oka az volt, hogy tartalmazott olyan információkat, amiket nem kellett volna. Meg hát úgy egészében nekem sem tetszett. Ugyanakkor úgy érzem, hogy szükségem van egy blogra, hogy ilyen formában kiadhassam magamból a dolgokat, ami lehet pozitív, és negatív is.
    Másként szeretnék írni, ami nem lesz könnyű feladat, hiszen alapjában véve én nem változtam, ugyanaz vagyok, aki az előző blogban is voltam. Csupán csak ki kell hagynom olyan dolgokat, amik nem idevalók.
    Tulajdonképpen nekem van szükségem rá, hogy ilyesmit írjak. Nem biztos, hogy mások számára érdekes lesz, és nem is ez a célom. Ilyen formában is kapok magamról egy átfogó képet, amire /néhány dolog be is bizonyította, hogy/ szükségem van... nagyon is. Labilis a személyiségem, és szorongó. Talán nem ismerem önmagam igazán, és egy ilyen ''napló'' is segíthet valamilyen szinten, hogy tisztában legyek a saját dolgaimmal. Nem vagyok minden nap egyforma. Ha utólag áttekintem majd, hogy miket véstem be ide, akkor talán ráeszmélek néhány dologra, ami velem kapcsolatos.

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Fárasztó itthon ülni. Már nagyon szeretnék egy nagyot bulizni, de valamiért nem akar összejönni a dolog. Hiányzik a nyár :) de komolyan! olyan jó volt, hogy gyakran kimentünk esténként, mászkáltunk a városban, elmentünk bulizni. Sokkal másabb volt, mint most. Persze most is meg lehetne csinálni, de...hideg van :D ...és elköltöztünk. Jó itt...csak kevés a szórakozóhely, és a tömegközlekedés sem olyan, mint a Moszkva téren volt. Hiányzik a Moszkva tér. Sokan hülyének néznek emiatt, hogy miért hiányzik, hiszen koszos, büdös, sok az igénytelen alak..stb....de nekem akkor is hiányzik. Van egyfajta hangulata.
    A lakótelepnek is van hangulata, de az más. Nem azt mondom, hogy nem tetszik, mert nagyon jó itt, csak...más.

    Megpróbálom lekötni magam valamivel....

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Kicsit összeszedhetném már magam, meg a dolgaim :) Úgy veszem észre, hogy már nem tudok megváltozni, és ilyen lusta, ''mindentazutolsópillanatrahagyó'' leszek. De legalább az utolsó pillanatban megcsinálom....
    ''Egyszer ellenem fordul majd a szél'' /Republic/ :D

    Most Republicot hallgatok. ''A csend beszél tovább'' a kedvencem. Most ez megy.
    Letargikus állapotba kerülök...lehet mást kellene hallgatni :F De nem tudok mást hallgatni, mert ezt bűn nem végighallgatni.

    Más: Nem tudom miről írjam a szakdolgozatom...és azt sem, hogy kinél. Pedig nagyon sürget már az idő. Mindenképpen olyan téma kellene, ami érdekel is, amiről van szakirodalom is, és amiről tudok mit írni. A családon belüli erőszakra gondoltam, de olyan sokan írnak arról, hogy elbizonytalanodtam, tényleg azt akarom-e. várom az ötleteket :D

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Mentem volna ma át egy zebrán, és egy hülye f*sz rálépett a gázra és vigyorogott, én meg hirtelen visszaléptem a járdára. Ezek után pedig megállt.....állt---állt--én meg nem mentem át, mert gondoltam nem üttettem el magam egy idiótával....de csak nem akart elindulni. Ránéztem: idegesen mutogat, hogy menjek. Elindultam, és rohadtul ideges lettem. A zebra felénél tartottam, amikor el akart idnulni, de lefulladt :D jól kiröhögtem....úgy kell neki :D szórakozzon mással.
    Hogy lehet valaki ilyen????

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Kitakarítottam, megfőztem a teát, meggyújtottam a mécsest, karácsonyi slágerek szólnak...szóval mostmár jöhetnének a barátaim :)
    Szerveztünk egy gyűjtést rászoruló családok részére. Mi visszük el nekik személyesen az összeszedett dolgokat. Kaptunk sok-sok tartós élelmiszert, édességeket, tisztálkodó szereket és könyveket. Úgy terveztük, hogy 6 családhoz megyünk el, de szerencsére sok adakozó kedvű ismerős akadt, így 10-hez is eljutunk, nem is kicsi csomaggal :)
    Tudjuk, hogy ez csak átmeneti segítség, de az átmeneti segítség is több, mint a semmi.
    tavaly egy gyermekotthonnak gyűjtöttünk. Akkor is sokminden jött össze, és olyan jó volt látni az örömüket...jó érzés segíteni. Nagyon jó érzés!
    Szóval most a nálunk lévő dolgokért jönnek, és ha már ittlesznek, akkor ''karácsonyozunk'' egyet, ugyanis a következő hét már vizsgaidőszak, és nem fogunk találkozni.

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Tegnap voltunk a családoknál. Nagyon megható volt. Sokan nem is számítottak semmilyen segítségre, így karácsonykor, és nagyon örültek, voltak, akik gondoltak rájuk is. Megdöbbentő, hogy milyen körülmények között élnek emberek /gyerekek/. Ezeket inkább nem részletezném....

    Hullafáradtvagyok!!! de nagyon! a tegnapi csomaghordás, az egész héten és múlthéten badandó írás, ez a hülye időjárás...mind az oka, hogy most alig tudom nyitvatartani a szemem. Pedig még nincs is vége a napnak.
    20-án vizsgázom. Még semmit nem tanultam. mindjárt 20.

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Holnap szenteste. Én el sem hiszem, hogy már megint....most volt karácsony, és most megint.....
    Olyan sok minden történt egy év alatt, hogy azt nehezen tudnám összegezni. Eddig /mivel még nincs vége az évenk/ annyit tudok mondani róla, hogy nagyon rosszul kezdődött ez az év, mert a nagypapám mostmár máshonnan gondoskodik rólunk, de ugyanakkor rengeteg pozitív dolog is történt. Olyan emberekkel találkoztam 2005-ben akiket már nagyon rég nem láttam; olyan dolgok történtek velem/velünk, amik egy örök életre szólnak /remélhetőleg :)/; és olyan dolgot tettünk a barátainkkal, amiket nem fogunk elfelejteni.

    Szeretnék mindenkinek BÉKÉS, BOLDOG, SZERETETTELJES KARÁCSONYT KÍVÁNNI, és ne felejtsétek el, hogy sokan vannak, akiknek nem lehet szép karácsonyuk, sokan vannak, akiknek nem lesz semmi a fa alatt /vagy még karácsonyfájuk sem.../ és rengetegen vannak, akik nem a családdal, akik nagyon rossz körülmények között töltik a karácsonyt.Gondoljatok rájuk is...

    Karácsonyok
    Tarné Lévay Pálma

    Ó, ti fázó gyermek lelkek,
    csodát váró kisgyermekek;
    Gyertyácskákat gyújtogattok,
    karácsonyfát díszítgettek.
    Csodát váró kisgyermekek,
    magatokat áltatjátok;
    csodákat ti teremtetek
    gyújtogatva gyertyalángot.

    De ti, fázó gyermeklelkek,
    csodákat csak teremtsetek:
    gyújtsatok csak sok kis lángot,
    melegítsék a világot.

    pont most járkál egy hajléktalan itt a lakótelepen és karácsonyi dalokat játszik harmónikán. megjegyzem: nagyon szépan játszik :)

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Úgy néz ki alakul a szilveszter és minimum 8an leszünk :D majd ha éppen megunnánk egymás képének bambulását, akkor mindenki kötelezően inni fog :D mert 8ból kb 4en nem nagyon szeretnek a pohár fenekére nézni. Nem...én nem vagyok benne ebben a 4esben :D az előző házibulinkon is hoztam a formám :D
    Szóval a héten már 2006. lesz....hihetetlen....legalábbis nekem.

    Addig is néhány jókívánság:

    Szilveszter éjjelén válassz egy csillagot, ha bármi bánt, neki elmondhatod! Meggyógyítja szívedet, lelkedet. Kívánom: tegye szebbé a következő évedet! BUÉK

    Múlik a nap, s múlik az év. Ami rossz volt, elmúlt már rég. Holnap egy új évre ébredsz, s ehhez kívánok Neked nagyon sok szépet!

    Hozzon az új év örömből végtelent, szeretetből önzetlent, sikereket, mit csak lehet, kívánok békés boldog Új Évet!

    Buborék van a pohárban, malac repül a szobában, pezsgőt inni most nem szégyen, önts úgyis ha nem kérem, ma még nagy bulit csinálok, Boldog Új Évet Kívánok!

    Mint lyukas zsákból a lencse, úgy hulljon rád a szerencse! Szívből kívánok boldogsággal teli Új Esztendőt!

    Kívánok az új évre 12 hónap egészséget, 52 hét szerencsét, 365 nap nyugalmat, 8760 óra szerelmet, 525600 boldog percet, és 31536000 másodperc szexet. BUÉK

    Utolsó napján ennek az évnek szerencsemalackák megint útra kélnek. Azt kivánom néked: térjenek be hozzád, s hozzanak jövőre is sok-sok boldog órát.

    A szesz hatalmas istene gyújtson világosságot elborult torz agyunkban, és az alkohol fényeskedjék tévútra futott alantas életünk csillagösvényén. BUÉK

    Langy esőben, tömör ködben, hótt részegen, mély gödörben, Szilveszternek nehéz napján, négykézláb az árok partján, átölelem a világot és Boldog Új Évet Kívánok!

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Nem tettem semmilyen újévi fogadalmat...minek? ...úgysem tartanám be. Attól mert új év kezdődött, nem tudok hirtelen változtatni, másként élni. Minden ugyanaz maradt, ami volt.
    Fogadalmat nem tettem, de terveim azok jócskán vannak erre az évre. Abból az egyik már nem sikerült. Azt terveztem, hogy a most pénteki vizsgámig otthon leszek, de ez nem így alakult....miattam nem így alakult. Gyötör a lelkiismeretfurdalás....mert önző vagyok etéren. pedig nem lenne szabad. Többet kellene otthon lennem.

    A szilveszter jól sikerült :D:D:D:D A többiek is ezt mondták. Meg persze észrevettem volna, ha nem érzik jól magukat :D
    egy része az inni és ennivalóknak:
    [link] :D

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    nekem minden évben valami miatt rossz volt a péntek 13. Mindig történt valami kellemetlenség.
    Ma ez máshogy alakult.
    Ma volt a legnehezebb vizsgám. A 13-as tétel nem volt meg, és tegnap éjszaka kaptam meg emailben. Reggel kinyomtattam, és a vonaton beleolvastam.
    Kihúztam a 13-as tételt, és 5re vizsgáztam. Még mindig alig tudom elhinni :):):):)

    viszont még hátra van egy uv.....harmadszor kell mennem belőle a jövő héten :(



    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    na eljött az az idő, hogy a phból egy időre elegem lett........gondolom sokak örömére :)

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    na az előző bejegyzésemből is látszik az ideges természetem, ami mostanában egyre gyakrabban jelentkezik. Például tegnap előtt beszélgettem msn-en valakivel, és úgy felhúzott a magyarázkodásával, hogy töröltem a listából :) Tanulság: mindig számoljak el minimum 10ig :D
    A délelőttöm gyakorlati helyek keresésével telt el. Remélem sikerült találni egy megfelelőt. Holnap kapok majd visszajezést.
    Ma délután, miután megfőztem /rakott zöldbab van betervezve/, a pihenés lesz a középpontban :) Megnézem a Szeretni bolondulásig című filmet, aztán pedig kihasználom, hogy egyedül leszek itthon: csinálok egy Rubint Réka 20perceset :)
    De addig még el kell mennem boltba is :( és nagyon hideg van :(

    [link]

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    válasz ipgirl #12 üzenetére

    Tegnap nemegészen úgy alakult a délutánom, ahogyan elterveztem, hanem sokkal jobban :D
    Miután megfőztem, egy msn-es osztálytalálkozóban volt részem, olyan exosztálytársakkal, akikről évek óta nem hallottam semmit. Jó volt velük újra beszélgetni.
    Párom előbb hazajött, mint szokott, ez megint egy nagy pozitívum volt a tegnapi napban :) Úgy döntöttünk, hogy este nem megyünk sehova, hanem tvzünk itthon. Viszont boltba el kellett volna mennünk. Felöltöztünk, és elhatároztuk, hogy mégsem boltba megyünk, hanem a Plázába. Útközben tanakodtunk, hogy menjünk-e moziba, vagy sem. Végül is arra jutottunk, hogy nem megyünk moziba, hanem beülünk a szokásos helyünkre. Mindig jó beülni oda, mert akkor legalább nem az van, mint itthon legtöbbször, hogy mindketten ülünk a gépnél, és alig beszélgetünk. Ha beülünk valahova, akkor legalább rá vagyunk kényszerülve, hogy beszélgessünk....és ez jó.
    Szóval miután rendeltünk,a pincér odajött hozzánk, hogy van-e kedvünk moziba menni :D Szeretem az ilyen véletleneket :D Mondta, hogy van jegye, de ők most nem akarnak moziba menni, és odaadja ingyen, ha kérjük. Ígyhát elmentünk mi Spielberg: München c. filmjének premierjére tegnap este. Ezúton is köszönet a picérnek :R
    Megrázó volt a film, de Spielbergben sosem lehet csalódni. Viszont furcsa volt látni a magyar helyszíneket a filmben, mivel maga a történet nem itt játszódik.

    Miután hazaértünk, gondoltam megnézem a neptunt, hátha fölkerült a jegyem. És igen! ott volt!!! és sikerült! végre! harmadszorra!!! Micsoda megkönnyebbülés volt!!!

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    válasz ipgirl #13 üzenetére

    Megvan minden vizsgám, megvan a gyakorlati helyem, és most éppen munkát keresek.....
    A jövő héten kezdődik a suli, aminek semmi értelme, ugyanis csak egy hétig kell járnunk, mert utána gyakorlat lesz. Szóval vehetem meg a bérletet egy hét miatt, mert a havi vonatbérlet majdnem annyiba kerül, mintha minden nap mevenném a jegyet /csak a jegyért többször kell sorba állni/. Nagyon le vagyok égve :(:(:(
    Voltunk esküvő kiállításon, amiben nagyot családtom. A metróban vettük észre, hogy ugyanakkor volt esküvői vásár, csak máshol....oda már nem mentünk el. Egy nagy haszna volt a kiállításnak, hogy megtaláltam azt a cipőt, amit elképzeltem. Nincs sarka, és nagyon jól néz ki :) Ciki, de nőnemű létemre nem tudok magassarkú cipőben menni /illetve tudok: úgy mint egy robot :D/

    most rosszul vagyok, mert nagy bűnt követtem el: vacsira ettem sültkolbászt friss zsömlével és vöröskáposztával....és nem csak lelkiismeretfurdalást okoz, hanem fizikailag is rosszul vagyok :(

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Az elmúlt napokra az ''ember tervez, Isten végez'' mondás volt jellemző. Szinte minden másként alakult, mint ahogyan elterveztem, de ettől is izgalmasabb az élet :)

    Ebben a nagy hidegben nincs kedvem kimozdulni, és nagy megerőltetés számomra /már a tudata is szörnyű/, hogy ha valahova el kell mennem. Úgyhogy amíg tehetem, élvezem, hogy itthon vagyok :) miért ne? :D Hétfőn kezdődik a gyakorlatom, addig nincs semmi.
    Viszont holnap haza kell utaznom, ami nem túl vidám dolog, egyrészt mert nagyon hideg van, másrészt mert az átszállás miatt várakoznom kell 50 percet, harmadrészt meg azért nem, mert millióan lesznek az átszállás után a buszon, és már most rettegek, hogy megint olyasmi történik, mint a múltkor, amikor egy erősen részeg fazon föllökött mindenkit aki szállt föl a buszra, engem meg kilökött a busz elé. Persze aztán jól meverte néhány idősödő úr /mivel többségében öregek voltak a buszmegállóban/. Hogy én mennyire utálom azt a várost! Sehol egy rendőr, semmi biztonság, minden koszos, gusztustalan....Pestet ezerszerjobban szeretem, és sokkal nagyobb biztonságban érzem itt magam, mert itt legalább normális emberek is közlekednek az utcán.....

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Nem tudom mi történt velem tegnap...nagyon elbizonytalanodtam. Nem jó érzés, ha megbántanak, aztán esedeznek a bocsánatért. Túl nagy a szívem, mindig megbocsájtok, de azért a szálka ottmarad. Nehéz elfelejteni bizonyos dolgokat, pláne csak úgy ''hipphopp'' nem megy.....
    Azt hiszem jobban oda kell figyelnem néhány dologra, mert az életem múlhat rajta. Meginogtam...de csak az eszem, a szívem nem.
    Pedig nem zárok kalitkába senkit, és nem vagyok ellene semminek, de szeretem a dolgokat normálisan megbeszélni. Minden vita után jó egy nyugodt beszélgetés, hogy ne maradjon harag, hogy rendezni lehessen normálisan a dolgokat.
    Talán majd ma könnyebb lesz...

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Gyakorlaton vagyok egy nagyon jó helyen, kedves emberek és imádnivaló, 3 éven aluli babák között, otthonos környezetben :) nagyon jól érzem magam. Minden értelemben. Az előző két hetem nagyon pozitívan telt. Remélem nem kiabálom el...de ha igen, ezt akkor is le kellett írnom :) Kicsit fárasztóak a napjaim, de megéri, és nagyon szeretem ezt csinálni: gyerekek közt lenni, játszani velük, ''gondoskodni'' róluk....nagyon élvezem! :)
    Jó, hogy a héten napos időnk volt. Lehet hogy ez is közrejátszott abban, hogy jó volt a kedvem....

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Sikerült a hétvégén anyut meglepni egy nagyon jó születésnapi ajndékkal /két színházjeggyel/. Jó volt látni az örömét és a meghatottságát. Mindig valami apróságot, vagy virágot kapott, szóval ez szerintem egy nagyon jó ajándék volt :)
    Egyébként pedig nagyon élvezem továbbra is a kis csöppségek társaságát a gyakorlatom során :)
    Próbáltam alkotni ma este:
    [link]
    [link]
    [link]
    [link]

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    huh...elég régen írtam már ide. lehet nem most kellene új bejegyzést készítenem, mert kicsit..:) ...na szóval nem ma kellene...de ha már egyszer elkezdtem, akkor be isfejezem.
    szóval: mostanábam minden ok, és minden szuper, és jól vagyok, és azt hiszem megtaláltam azt, amit mindig is szeretettem volna..már csak az a bajom, hogy a sulit még be kellene fejeznem...éás sajnos nem biztos, hogy utána is lesz munkámm:(

    de a mai este jól sikerült, pedig nem is akartam elmenni itthonról....:D

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    nagyon rég jártam itt...le is amortizálódtam ''taggá''....:(
    nincs időm szinte semmire mostanában, mégis próbálok mindent megcsinálni, kisebb-nagyobb sikerrel.
    A gyerekek erőt adnak, ugyanakkor kellemesen lefárasztanak :) délután meg jöhet a főzés, mosás, tanulás, vasalás, és a kikapcsolódás: mindez egyszerre. De azt elhatároztam, hogy nem érdekel, hogy mennyi dolgom van, pihensére, kikapcsolódásra mindig fogok időt szakítani /csak ha sürgős elintéznivalóról van szó, akkor nem/

    Hétvégén voltunk Behappyvel egy fordos majálison /nem mondhatnám, hogy szuperül éreztem magam, mert az autók enegem nem érdekelnek/, de jól leégett a vállam, és jól elvoltam, kivéve amikor halálra untam magam :D
    [link]

    Remélem a következő bejegyzésem nem akor lesz, amikor már ''újonc'' leszek :)
    Minden jót mindenkinek!

    [Szerkesztve]

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    csinálj néhány édes palacsintát, töltsd meg túrókrémmel /túró+méz+kis tejszín+vaníliás cukor/ és adj hozzá ribizliöntetet /mézet fölhevíteni, és hozzáadni a ribizlit, majd forralni egy ideig/ ---> ezt ettem most :) Már csak ezért is utálom a vizsgaidőszakot, mert ilyenkor folyamatosan zabálok: hízom-gyarapszom, és ez nem jó így...:(

    Még mindig nem értem, miért lettem tag.... csak azért, mert egy ideig nem léptem be?...hm...na mind1...

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    amikor ugy érzem, hogy minden negatív dolog összejön, akkor mindig arra gondolok, hogy én ezt megérdemlem....mert igazságtalan vagyok sokszor és önző. mégis úgy érzem ilyenkor, hogy összefogott mindenki ellenem, és senki sem szeret igazán. pedig biztos szeretnek, csak ma ''ilyen'' napjuk van.....vagy csak nekem van ilyen napom, és érzékenyebb vagyok az átlagosnál...
    na megyek aludni....

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    jöhetne már az az igazi nyár, mert megviseli a szervezetem ez az összevissza időjárás. Ma már talán alakul valami, mert nem fázom a lakásban, de pl. még tegnap is be kellett kapcsolnom az elektromos fütést, mert nagyon hideg volt....júniusban.
    hétfőn szigorlatozom. rengeteget kell még tanulnom, de annyira lusta vagyok, hogy már szégyellem magam :) de muszáj lesz valahogy rávennem magam.
    Munkát keresek a nyárra... igaz van egy, de az csak heti 2-3 nap lesz, vagy néha 4 szóval valami rugalmas dolgot kell találnom, és a hipermarketek kizárva. Ternap találtam egy viszonylag jót, de oda meg el kellene végezni egy 27ezer Ftos tanfolyamot. mondom a nőnek: de én jövőre végzek, és pedagógusnak tanulok 3 éve, mit tudnak még ujdonságot mondani nekem, egy 6 alkalmas képzésben? erre a nö: hát akkor be kellene jönnie egy beszélgetésre, akkor majd megbeszéljük a részleteket, hogy hogyan lehetne ezt megoldani. na ennyit erről: nem lefizetni, és nem tanfolyamokra akarok járni, hanem dolgozni szeretnék.

    szép napot mindenkinek!

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    végeztema vizsgáimmal, nem lett egy uvm sem, ami nálam ritkaságszámba megy, és 5re szigorlatoztam. szóval most azt hiszem jól teljestettem :)
    meg is ünnepeltük :D tegnapelőtt....aztán rossz éjszakaira szálltam föl barátnőmmel, aki vidéki. én tudtam, hogy az a busz is érinti az utcénkat, de eddig mindig a másikkal mentünk, most meg ez jött előbb, hát gondoltam fölszállunk rá, ugyis arra megy, amerre nekünk is jó. ülünk a buszon....hajnalban...és nézek ki az ablakon, majd ledermedek, mert azt sem tudtam hol vagyunk. gyorsan leszálltunk, és nagyon nagy mázlisták voltunk, mert pont ott szálltunk le, ahol kellett :) csak éppen a másik irányból éritette az utcánkat, ugyhogy alkolos állapotban, hajnalban, gaalogolhattunk egy csomót....de a buszin is hozta a barátnőm a formáját. ült előttönk egy srác, akinek olyan nagy lyukú izé, valami fölbevalószerü volt a fölében, és egyszercsak megfogja a barátnőm a srác fülét: ezt a szart, hogy a francba tudod elviselni? :DDD na jó...igy lehet hogy nem poén, de ott az volt :)
    meg hogy éjfélig ültünk egy helyen a városligetben, és rohantunk /10en/, hogy elérjük az utólsó földalattit, egy csoporttársam meg én Behappyvel még át tudtunk bújni az éppen lemenő rács alatt, de atöbbiek már nem, gy ők ottragadtak, és jöhettek taxival.
    Tegnap megint iszoghattunk :) és éjszakaival mentünk haza. nekem bérletem van, páromnak jegye. kérdezi mielőtt felszálltunk: ''szerinted lyukasszak jegyet?'', mondom sztem igen, mert akárhol jártam aznap a városban, mindenhol voltak ellenőrök. nem lyukaszuott. éllunk nagy nyugodtana csuklóban, vitatkozik két eber mögött9nk, már vagy 3 megállója, és akkor nézem: ellenőr volt....pontosan mellettünk. a busz másik végében is egy. mi meg nagy nyugodtan odamentünk aza jtóhoz, és leszálltunk, majdpedig elkezdtünk vitatkozni a buszmegállóban, hogy én megmondtam hogy ez lesz, miért nem kezelt, stb.....amikor is még mindig ott áll a busz, és mondom: menjünk vissza: visszaszálltunk...volna, de éngem bezárt az ajtó, párom meg kintragadt....én félug kint, félig bent. sikerült fölszállnunk, párom lekezelte a jegyet. két részeg meg a jegykezelő mellett szólt nekünk, hogy vannak ellenőrök. párom meg ittas állapotban: tudjuk, azért szálltunk le, deinkább visszaszálltunk jegyet kezelni :) az ellenőrnek nem tőnt fel. az új felszállőkat mind ellenőrizte, büntette, tölunk meg nem is kértek semmit :D

    huh de sok uncsi dolgot irtam...

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    Hétvégén elmentünk ''barnulni'' :) a Velencei tóra. Nagyon meleg volt, aztán jöttek a felhők. Ez jellemző. Amikor mi elmegyünk valahova, hogy majd jól lebarnulunk, akkor mindig beborul...ez mindig igy van...
    Tegnap otthon voltam /vidék, Észak-Magyarország/. Délután akkora jégeső jött, hogy a vihar fákat döntött ki, a jég szétvert mindent, mi beáztunk, és cserepek törtek szét a tetőkön. Sosem láttam még ekkora vihart. Fél órával a vihar után, már nyoma sem volt a viznek.
    Szörnyű ez a meleg. Ma buszoztam vissza Pestre /3 órás út, átszállással/ és már nem tudtam mit kezdeni magammal: a kezemet percenként kellett törölgetni, szakadt rólam a viz...pedig nem vagyok egy nagydarab. ...és akkor még nem is szóltam semmit a buszon terjengő szagokról.
    Remélem hétvégén meleg lesz, mert megyünk a balatonhoz. Már nagyon várom ...kb annyira, mint az ösztöndijart,amit 6 napja meg kellett volna kapnunk...remélem péntekig megjön, mert ha nem, akkor nem tudom mi lesz a Balatonnál...:(//

    azért nem használok hosszú i-t, mert nincs :( ...pedig már mindent végignyomtam




    [Szerkesztve]

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    voltunk a Balatonon :) nagyon nagyon nagyon jó volt!!!! Egész nap semmit nem csináltunk, csak strandoltunk, ettünk-ittunk, pihentünk, hülyültünk....egyszóval: jól éreztük magunkat. Úgy terveztük, hogy péntek délutántól vasárnap estig maradunk, de néhányunknak nem volt kedve hazajönni, ezért hétfőig maradtunk. Örültem a jóidőnek is, mert végre lebarnultunk, de nagyon! :) A pénztárosnéni is megjegyezte tegnap, hogy milyen szép barnák vagyunk :) el tudnám viselni, ha ilyen lenne az egész nyár: barátok, Balaton, jó idő, jó kedv.....

    Ezt pedig azoknak ajánlom, akik úgy gondolják, hogy mégnagyobb közönséggel akarják megosztani a kedvenc blogjukat:
    [link]

    [Szerkesztve]

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    nem nagyon csináltam még ilyet, hogy egy nap két bejegyzést írok, de most leírok egy tölrténetet.
    Ma /otthon szüleimnél/ egy férfi átlépte a szlovák-magyar határt. Kis falu lévén a hirek gyorsan terjedtek. Kiderült a férfi a békéért gyalogol 1999 óta. Bejárta már fél Európát. Ma érkezett Magyarországra. Jelentkezett a polgármesternél, aki igazolta, hogy ideért, kapott képeslapokat, és a helyi kocsmában meghivták néhányan egy-egy sörre, és kajára, valamint adtak neki egy kis pénzt és útbaigazitást. Kihivták az újságirókat, akik azt mondták, hogy mivel ma már voltak felénk /a viharkárok miatt/ nem jönnek ki újra.
    Kiderült, hogy a francia férfi fakír. Elővette a szögeságyát a helyi italozóban és bemutatott náhány mutatványt. /a szögeságyat is cepeli magával!!!!!!!!....alig lehetett gurítani a bőröndöt/
    Megmutatta a róla írt újságcikkeket is/Lengyelországban pl. elütötte egy autó ás kjórházba került/. Úgy tervezi 2009re ér vissza Franciaországba....gyalog!
    Remélem azért a média is észreveszi hogy itt van, mert szerintem inkább vele foglalkozzanak, mint mondjuk Győzikével.....
    nem semmi egy ember!!! megismeri Európát, az embereket....és gyalogol....a békéért.

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    egyre közelebb van a nagy nap....ezen a héten szombaton lesz a polgári esküvőnk itt pesten, szűk családi körben, majd 2 hét múlva a templomi, nagy társasággal, vidéken...
    Az ilyenkor természetesnek mondható izgalom, és görcs a hasban már megvan :)
    Két napja volt a lánybúcsúm...huh...hát...jó volt :DDD A részletekbe nem megyek bele, úgy is egyértelmű :) neeem....neeem...vetkőzős fiú nem volt :)
    remélem szebb idő lesz az esküvőn, mint amilyen most van!

    Szép napot és további jó nyarat mindenkinek!

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    ....azóta rengeteg minden történt :) Esküvő, nászút, kirándulások, suli, gyakorlat, lakásnézegetés, ügyintézések...stb...stb....
    Nagyon jól sikerült az esküvőnk. Annyira jó érzés volt, hogy mindneki ott volt, velünk ünnepelt, és a visszejelzésekből is kiderült, hogy a látszat nem csalt: mindneki nagyon jól érezte magát.
    Jelenleg gyakorlaton vagyok egy átmeneti otthonban, szakdolgozatírás, beadandók, és a szokásos sulis dolgok....amik jövőre már nem lesznek, és nagyon fognak hiányozni...persze nem a tanulás, hanem a barátok. Megint szétszéledünk az ország minden részére, és nem lesz lehetőségünk sokat találkozni....ezt nem akarom!!! Annyira jó a társaság, a csoport, és annyira szeretem őket!!! Nem akarom, hogy vége legyen! Ugyanakkor persze jó lenne már, ha a diploma a kezemben lenne, de félek is tőle....
    Na de ez még messze van.... :)


    [link]
    [link]
    [link]

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

  • ipgirl

    tag

    A fáradtságom határtalan ...
    gondoltam írok blogot, hogy kiírjak magamból mindent. de most hogy elkezdtem rájöttem, hogy nem nagyon tudom most ezt kivitelezni.
    Talán azért sem mert magam sem tudom, mi van bennem....

    ''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

Aktív témák