Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chilibors

    csendes tag

    Sziasztok!
    Ma jöttem haza!
    Hát gyerekek, komolyan mondom, kár volt megijednem, szinte vicces, hogy ennyitől féltem! HALÁL KOMOLYAN BESZÉLEK! Ez egy semmiség! Egyáltalán nem fájt semmi és nem is volt kellemetlen. Max az a pár tűszúrás, amikor beadta az érzéstelenítőt, de az kb annyira fájt, mint mikor vért vesznek! Istenem és ettől paráztam! EMBEREK, NE FÉLJETEK A MANDULAMŰTÉTTŐL! Még a fogorvosi kezelés is fájdalmasabb. 20 perc volt az egész és IMÁDOM a dokimat! Egyáltalán nem véreztem, nem tudom, ki írta vagy mondta, hogy majd így meg úgy fog folyni a vérem és majd véres fogsorral fogok hörögni a szobámban. Hát az erősen rátúlzott, az biztos. Vagy tényleg csak az én dokimnak van aranykeze??? Utána, mikor a műtőből felhoztak és köpködni kellett, az sem volt véres. Egy csepp vért sem láttam!
    Ja és a másik, simán tudok enni. Mindent. Jó a fájdalomcsillapító kell. De hogy valaki 2 hétig nem evett, meg lefogyott tizen akárhány kilót, az vagy túloz, vagy egy hentes volt az orvosa.
    Valamit azonban kérdeznék azoktól, akiket ÉRZÉSTELENÍTÉSBEN műtöttek:
    Titeket milyen helyzetben műtőtt az orvos? Konkrétan hogy ültetek és hozzátok képest az orvos milyen pózban fért hozzátok? Nekem először azt mondták, feküdni fogok, de aztán mégis ültem. De a doki hogy műtött??? Konkrétan. Nos?

    Chili

Új hozzászólás Aktív témák