Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiccsilka

    újonc

    válasz Palkó #1 üzenetére

    Szia!

    Én 20 éves múltam és júliusban vették ki a manduláimat,mert rengeteg hajam kihullott és nem akart szűnni. Aztán két év után kiderült,hogy a manduláim krónikusan gyulladtak.emiatt szinte már foltos a fejem:(:(
    Veszprémben volt a műtét, altatásban. Péntek reggel kellett befeküdnöm és vasárnap engedtek ki. Negyed egykor vittek le, háromnegyedkor már fenn is voltam.
    Annyira emlékszem, hogy beszúrták az infúziót, beadtak valamit, amitől nagyon elkábultam és utána már nem emlékszem semmire. Nekem semmi probléma nem volt ébredésnél. olyan volt,mintha reggel ébredtem volna a saját ágyamban.:):) még álmodtam is:)
    Aztán 3 óra múlva teát kellett inni. na, az nem volt kellemes.:(
    Közölték,hogy negyed óránként inni kell pár kortyot:( mivel nedvesen kell tartani, mert akkor nem vérzik be.
    Vasárnap hazaengedtek és egy hétig a Cataflam lett a legnagyobb pajtásom:)
    Egy hétig borzalmas volt.napi négy fájdalomcsillapítóval is nehéz volt.
    Rettenetesen fájt a fülem.:(:( Ivójoghurt, krumplipüré, fagyi és sok sok szénsavmentes ásványvíz: ez egy heti menü. Aztán hirtelen, gyorsan kezdett gyógyulni. egy hét szenvedés után hétfőn már tudtam szilárdat enni, a fájdalomcsillapító is elmaradt. Most voltam kontrollon, azt mondta a doki, hogy gyönyörű:)
    A lézeres beavatkozásról még nem hallottam. Viszont ha ''hagyományosan'' csináltatod, akkor mindenképp altatásban:) az a legjobb.
    Ja, és otthon jó előre hűts be néhány jégakkut, mert csak a hideget szereti:)

    Sok sikert, és kitartást!
    Csilla :)

Új hozzászólás Aktív témák