Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fókalány

    újonc

    Sziasztok,
    krisztusi korban lévő, kétgyermekes családnyanya vagyok. 8 napja vették ki a torokmandulámat, mert egyéb betegség miatti góckeresés ezt mutatta a legnagyobb gócnak a szervezetemben. Az alapbetegség persze (sarcoidosis - és sehol egy dr. House?! - ez az én formám :( ), mint időközben kiderült, nem ettől volt, de mivel később szteroidot kell szednem, ami amúgy is lepadlózza az immunrendszert, így jobb, hogy kikerült a képből a randa mandula (ami bármikor belobbanhatott volna). Mondom én ezt most, a fájdalomcsillapító hatása alatt vígan ;) (na nem is olyan vígan).
    Bevallom teljesen nőiesen: napi átlag 6 fájdalomcsillapítóval húztam ki idáig (éjjel Flector, mert mást nem tudtam lenyelni, nappal Cataflam) - tudom, hogy gyomorvérzés, meg stb rémképek, de aki ezen átesett, és nem a legszerencsésebb fakírok közé tartozik, az tudja, hogy nem alaptalan a vakmerőségem, amellyel bekapkodtam említett enyhítőszereket (egyébiránt 5 féle fájdalomcsillapítót próbáltam ki-ezek váltak be legjobban).
    A szüléseim elég kemények voltak, de azon túl van az ember 1 napon belül - itt a fájdalom elmúlása beláthatatlan ködbe vész......
    A legrosszabb az egészben, hogy 8 hónapos a kisebbik gyermekem, és meg sem emelhetem, mert 10 kiló. Mondjuk, az elmúlt másfél hónapban 3 hetet voltam kórházban - most legalább nézhetem az édes pofiját. De nagyon elgalandoztam.... :F
    Kérdésem Felétek, drága segítőkész Fórumtársak: a bal mandulám helye teljesen OK már 3 napja, de a jobb, az pokolian fáj és iszonyú intenzitással sugárzik a fülembe. Borzasztó a fájdalom.
    Létezik ilyen, hogy nem egyformán gyógyul a két heg?
    Ha valakinek van hasonló tapasztalata, kérem, írja meg!
    Aki mműtét előtt áll, még azt mondhatom bátorításul, hogy azóta nekem normalizálódott a pulzusom, ami korábban 90-100 körül alakult.

Új hozzászólás Aktív témák