Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CöcBömb

    csendes tag

    válasz AncsiPancsi2 #1412 üzenetére

    Igen, én előre bespájzoltam fájdalomcsillapítókkal, Cataflamot is írt a doktornő vízben oldódót, mondta, hogy legyen könnyebb nekem. 3 napja lett volna a bölcsességfog műtétem, de azt is el kell halasztani, mert ezek a műtétek lesznek most. A tüszős mandulától a bölcsességfogam is begyulladt, és a fülem is elkezdett fájni még pár hete, azóta gargalizálok, gyulladást csökkentek állandóan, most megnyugodott egy picit a fog :D mondtam neki, hogy ezt a műtétet még éld túl, majd ki leszel műtve utána:D amúgy érdekes, hogy használok mostanában szájvizet is, és azóta nem gyulladt be a fogam, jó kis antibakteriális, ezentúl is fogom használni, ha ennyi mindenre jó.
    Én is pécsi vagyok :) Mármint nekem itt lesz a műtét is.
    Igen, így elég nehéz, fertőző környezetben dolgozni.......Előtte nem tudsz táppénzre menni? Én már sokszor idegbajt kaptam, amikor letüsszentettek és már beképzeltem magamnak, hogy na nem igaz, eddig tartottam magam, mindent bevetek a betegség ellen, erre letüsszentenek, leköhögnek??? ..............Másoknak nincs meg az alapvető viselkedési kultúrájuk. Nálam alap, hogy ha tüsszentek, akkor a kezem a szám elé teszem, köhögésnél is, vagy ha több időm van, akkor zsebkendőbe...., de nem más nyakába......Buszon meg a sálat az orrom elé teszem, ilyenkor télen ez megoldható, így védem ki a bacikat....ma a buszon MINDENKI beteg volt, hátam mögött egy nő 10-et tüsszentett, egynél se tette oda a kezét, mellém ült egy köhögős nő, elém meg egy köhögő, tüsszentő fiatal fiú....mondanom se kell mennyire mérges voltam belül, alig vártam, hogy leszálljak.....Tv-ben is mondták, hogy egy köhögés a buszon elég, hogy mindenki megbetegedjen...... :(((

    [ Szerkesztve ]

    Ki méltó látni a csodát, az a csodát magában hordja...

Új hozzászólás Aktív témák