Hirdetés

2018. július 22., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2016-10-26 16:04:58

PROHARDVER!

A topik arról szól, hogy megosszuk egymással a magyar nyelvű android programokat, amiket magyarítottunk vagy magyarul jelentek meg, legyen az saját vagy mások fordítási munkája, illetve technikai segítséget nyújtsunk a kezdőknek.

Összefoglaló kinyitása ▼

(#351) hodostamas válasza Lasy (#350) üzenetére

hodostamas
(PH! addikt)

ezt most csak gyorsan dobtam össze, a formát meg össze kell hozni.
hm, ez jó, ahogy írtál bele, realtime láttam hogy szerkeszted.

szerk.: látod mit csinál épp

[ Szerkesztve ]

(#352) Lasy válasza hodostamas (#351) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

Így jó lesz, csak meg kell szokni.
Illetve fel kell vinni az összeset.
Gondolom mindenkinek a saját logoutos linkje, illetve honlapos linkje legyen kint ne a direkt letöltés, de ez már a szerkesztő kiváltsága.

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#353) hodostamas

hodostamas
(PH! addikt)

hogy legyen, bárki szerkeszthesse, vagy csak fordítók?

persze, de majd mindenki felviszi a cuccait, és így nem kell egy embernek csinálni mindent.
linket meg azt raknak be amit akarnak :)

[ Szerkesztve ]

(#354) ZoziHome válasza hodostamas (#353) üzenetére

ZoziHome
(újonc)

Szerintem csak a fordítók módosíthassák

(#355) ZoziHome

ZoziHome
(újonc)

Elkezdtem a Skype Advanced Settings menü magyarítását. Sajnos nincs stringelve, így kicsit bonyolultabb, de estére elkészül. :)

(#356) hodostamas

hodostamas
(PH! addikt)

Akkor viszont privibe küldjék el a fordítok a mail címüket és akkor felveszem őket, aztán tiltom a bárki általi szerkesztést.

ja és akkor ne a letöltési linket rakjátok be, hanem ha van hozzá vmi leírás, screenshot, akkor azt a linket :)

illetve: Ha valamit kinéztétek, írjátok be azt is, meg mellé hogy hol áll %-ban. és akkor ezzel le is foglaljátok. meg így akkor lehet update-lni ha hosszabb a progi hogy hogy haladsz vele.

[ Szerkesztve ]

(#357) hodostamas

hodostamas
(PH! addikt)

Közben kész a Digitally Imported is. Elektronikus zene kedvelőinek kötelező app :)

(#358) canniball válasza RootRulez (#308) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Leginkább csak olvasok. :R

oduszeusz!
"Kezeli a a gmail naptárat, de a telefon saját naptárát is!"
No de miután a tel. saját naptára szinkronizál a gmail naptárral ez egy és ugyanaz. :N

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#359) RootRulez

RootRulez
(PH! félisten)

Ejnye-bejnye, látom zajlanak az események. :K

═══════════════════════════════════════════════════════     Magyarított Android alkalmazások: http://www.hunapk.hu/     ═══════════════════════════════════════════════════════

(#360) k850 válasza hodostamas (#357) üzenetére

k850
(őstag)

Cső!
Nem tudom, hogy milyen oldalra tetted fel a alkalmazást, gondolom regisztrálni kellene erre a Multiupolad nevű letöltő oldalra. Így tiszta cikki 2,5 MB 4-5 percre saccolta a gépem, meg sem vártam, mert mindenféle reklámmal bombáznak, ami nincs az ínyemre.
Végy RootRulez (PH! nagyúr)-ról példát, az ő módszerre sokkal korrektebb.
Amúgy meg gratulálok, hogy sikerült lefordítani! ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#361) hodostamas válasza k850 (#360) üzenetére

hodostamas
(PH! addikt)

Lehet hogy felrakom őket valahova. Csak azért szeretem a multit, mert az feltolja x+1 helyre egyszerre:)

Azok akik fordítanak, ha van idejük és még nincsenek fent a gyűjtőben, szerkesszék ezt a google doc-ot :)

Meg küldjenek PÜ-t mert lassan lezárom majd, és csak azok tudják szerkeszteni akik jelzik.

[ Szerkesztve ]

(#362) porse

porse
(őstag)

stefi68
Egy Go Weather-t esetleg nem áll szándékodban lefordítani? :K

... szerintem.

(#363) ntomi0730

ntomi0730
(senior tag)

Sziasztok!

Egy nagy kérésem lenne!!!!! Esetleg valakinek nem lenne kedve magyarítani a CallTrack nevű programot? Szerintem nagyon jó kis progi. Előre is köszönöm, ha valaki rászánná magát:)

(#364) RootRulez válasza ntomi0730 (#363) üzenetére

RootRulez
(PH! félisten)

Ha kértek progit, linket is dobjatok már, ti tudjátok mit akartok, de mi nem (mindig) tudjuk, mit keressünk. :K

Ez nem jelenleg igaz, hanem általában. :K

[ Szerkesztve ]

═══════════════════════════════════════════════════════     Magyarított Android alkalmazások: http://www.hunapk.hu/     ═══════════════════════════════════════════════════════

(#365) hodostamas válasza ntomi0730 (#363) üzenetére

hodostamas
(PH! addikt)

megcsinálom :)

(#366) Lasy

Lasy
(PH! kedvence)

Agile_lock 1.1
Ez egy egyszerű billentyű zár a SENSE3 bill zára, de mostantól mindenkinek elérhető a MArket jovoltából Agile lock névvel. jelen esetben még csak az 1.1-es verzió van elérhetőben, de folyamatosan frissítve lesz ha minden igaz.

Egy kis videó a működéséről

Agile lock free 1.1 hun by Lasy

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#367) ntomi0730 válasza hodostamas (#365) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Te egy ÚR vagy!!!!

(#368) k850 válasza Lasy (#366) üzenetére

k850
(őstag)

Ügyes, tetszik! :))

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#369) ntomi0730 válasza Lasy (#366) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Egyszerű, de nagyszerű :)

(#370) Lasy válasza k850 (#368) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

Csak vétettem egy hibát. :(
kettő oo egymás után javítom is.

(#371) ntomi0730 válasza RootRulez (#364) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

http://androidportal.hu/2011-07-26/calltrack-naplozd-hivasaidat-google-calendar-ba

[ Szerkesztve ]

(#372) RootRulez válasza ntomi0730 (#371) üzenetére

RootRulez
(PH! félisten)

:K

(#373) gatto_ válasza Lasy (#366) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Szuper kis program, de mindenkinél úgy működik, hogy a kint lévő 4 ikon közül az első három simán egy klikkre elindítja a programot, magyarán nem kell belehúzni a körbe, és akkor is megy? Érdekes hogy a negyedik, a fényképezős meg nem.. Plusz a gyári zenelejátszóval nem próbáltam, de az általam használt PlayerPro lejátszó locksreen widgetét felülírja. A beépített zenekezelő ikonokat kiteszi ugyan, de hiába nyomkodom, nem csinál semmit.

[ Szerkesztve ]

(#374) ntomi0730

ntomi0730
(senior tag)

Erről mi a véleményetek?
http://android.rook.hu/2010/09/11/3g-watchdog-van-aki-figyel-helyetted-is/

(#375) canniball válasza ntomi0730 (#374) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Nekem az hogy már tud magyarul. ;)

Samsung microUSB->Type-C adapter és Caberg Duke bukósisak eladó: http://tinyurl.hu/Y7eB/ *** Only the good die young...

(#376) gatto_ válasza canniball (#375) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Legalábbis a free változat. Én felraktam a pro-t és abban nincs sajna magyar, így visszatértem az ingyenesre.

(#377) canniball válasza gatto_ (#376) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

No igen, én is az ingyenest használom. De pro-t meg ha jól tudom itt amúgy sem honosítanak. :N

(#378) Lasy

Lasy
(PH! kedvence)

Ripple lock 2.0 Honyeycomb bill.zár fordítása megtörtént.

(#379) hodostamas

hodostamas
(PH! addikt)

ntomi0730 kérésére, elkészült a CallTrack is.

és akkor ez már normális letöltési hellyel :)

(#380) gatto_ válasza canniball (#377) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Simán lehetne, csak warezolni nem szabad. Ha a fejlesztővel egyeztetve van, és beteszi a hivatalos programba ami elérhető a marketen, akkor miért ne? Az ingyenes watchdog pl. ilyen. Ha magyar lenne a pro simán megvenném, aminek gondolom a fejlesztő is örülne. Mint ahogy a napokban ide felkerült Pocket/zseb nevű progit is megvettem, kipróbálás után. Ne ugráljon már annyi reklám a pofámba. :D

[ Szerkesztve ]

(#381) canniball válasza gatto_ (#380) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

"Ne ugráljon már annyi reklám a pofámba. :D"
AdFree Android ;)

(#382) gatto_ válasza canniball (#381) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Tudtam hogy ez jön. :DD Nincs rootolva a telefonom...

(#383) hodostamas válasza canniball (#381) üzenetére

hodostamas
(PH! addikt)

igen, hasznos app :)
Le is fordítom :))

(#384) canniball válasza gatto_ (#382) üzenetére

canniball
(PH! félisten)

Ilyen apróságokon már csak nem akadsz föl! :D

hodostamas!
:C

(#385) ntomi0730 válasza hodostamas (#379) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Köszönöm, mindjárt le is töltöm!

(#386) ntomi0730 válasza hodostamas (#379) üzenetére

ntomi0730
(senior tag)

Letöltöttem szuper! Köszönöm :C

(#387) k850 válasza gatto_ (#373) üzenetére

k850
(őstag)

"Szuper kis program, de mindenkinél úgy működik, hogy a kint lévő 4 ikon közül az első három simán egy klikkre elindítja a programot, magyarán nem kell belehúzni a körbe, és akkor is megy? Érdekes hogy a negyedik, a fényképezős meg nem."

Milyen típusú készüléken próbáltad, nekem a SE X8-on tökéletes működik?

(#388) gatto_ válasza k850 (#387) üzenetére

gatto_
(senior tag)

HTC Desire S

A másodjára feltett Ripple lock 2.0 már úgy működik ahogy kell, ott nem jön elő ez a hiba. De sajnos a PlayerPro widgetjét még ez sem komázza. :( Pedig ennek a menüjében már van próbálkozás, mert a Poweramp szerepel benne, úgyhogy van remény. :)

(#389) nonames

nonames
(tag)

Sziasztok! aMiket készítetek fordítások azoknak van valahol gyűjtőhelye

(#390) Tarantula33 válasza nonames (#389) üzenetére

Tarantula33
(fanatikus tag)

A marketen van egy olyan program hogy magyar alkalmazások.

Samsung Galaxy S7 Edge

(#391) gatto_ válasza Tarantula33 (#390) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Ja, de abban ezek nincsenek benne.

(#392) stefi68 válasza nonames (#389) üzenetére

stefi68
(PH! addikt)

Én próbálkozok itt összegyűjteni a fordításokat.... :)

Persze ehhez az lenne jó, ha oda is feltenné mindenki amit alkotott, így nem kellene két fórumot követni. :K

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#393) hodostamas válasza stefi68 (#392) üzenetére

hodostamas
(PH! addikt)

de az pl már rég frissült, nincsenek benne az újak.. Lasy-vel azért találtuk ki ezt a google doc-osat, hogy a fordítok be tudják írni éppen mi készült el, vagy mit csináltak, így mindig napra kész :))
Amúgy is x fórumon van közzétéve mindig, és mehetne is ugyan úgy tovább, csak mindenhol fel kell tüntetni ezt a listát.

[ Szerkesztve ]

(#394) gatto_

gatto_
(senior tag)

Elkezdtem a Skype Advanced Settings menü magyarítását. Sajnos nincs stringelve, így kicsit bonyolultabb, de estére elkészül.

Szia! Ez végül meglett?

(#395) ZoziHome válasza gatto_ (#394) üzenetére

ZoziHome
(újonc)

Igen, megvan. Itt megtalálod: A v04 a speciális menüt is tartalmazó verzió.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#396) gatto_ válasza ZoziHome (#395) üzenetére

gatto_
(senior tag)

Szuper! Köszönöm szépen! :R :R

(#397) Lasy válasza Lasy (#378) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

Köszönöm a hibák javítására felhívók figyelmét.
:R
A hibák ki lettek javítva.
Mind az Agile lock 1.1
mind a Ripple lock 2.0-ban is.

Még egyszer köszi a hibalistákat.
Legközelebb nem kapkodom ennyire. :R

(#398) stefi68 válasza porse (#362) üzenetére

stefi68
(PH! addikt)

Szóba jöhet a GO Weather fordítása...., egy gondom van vele miután feltettem, hogy a bánatba lehet előcsalni a Beállítások (Settings) menüt.

Akár a widgetre tapizok, akár az alkalmazások között indítom el, bejön az animált időkép ablak ahol a heti előrejelzés is van, ott hiába nyomkodom a Menü gombot nem történik semmi :F

Úgy meg nehéz fordítani, hogy nem látom hogy néz ki az eredeti és azt sem milyen lesz a fordítás.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#399) RootRulez válasza stefi68 (#398) üzenetére

RootRulez
(PH! félisten)

menü gombbal be kéne jönnie...

(#400) hodostamas

hodostamas
(PH! addikt)

Kész az Adfree is.

Illetve a gyűjtőhelyen minden program linkesítve, köszönet Lasy-nek :R Aki újat készít, majd legyen kedves jelezni ott :R

Ezen a linken meg szerkesztő nélkül, csak html-ként jelenik meg, ha épp nem szerkeszteni kell akkor szebb :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.